Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A rossz szex elronthat egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A rossz szex elronthat egy kapcsolatot? Vezethet szakításhoz?

Figyelt kérdés
2016. aug. 27. 08:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen. Főleg ha nem tudjátok megbeszélni.
2016. aug. 27. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen. Ha már csak az egyik félnek fontos a szex, a jó szex, akkor igen. Nyilván ha egyiknek sem igazán fontos a szex, akkor így is együtt maradhatnak. De a kielégületlenség sokszor vezet feszültséghez, ami pedig veszekedéshez, ami pedig elhidegüléshez és végül jön a szakítás.

Szóval a dolgokat vagy meg kell beszélni és a problémákra megoldást találni, vagy pedig eleve szakítani kell, ha szexuálisan nem illenek össze és fontos a szex a feleknek.

2016. aug. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Estienne ***** válasza:
Igen, egy ideig óráig lehet húzni azt, ha nem kapja meg az ember amit szeretne ilyen téren és így nem elégül ki teljesen de huzamosabb ideig felőrli a kapcsolatot. Valamelyik vagy mindkettő fél valahol boldogtalan lesz és annak nem sok értelme.
2016. aug. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Sajnos igen. 4,5 éves kapcsolat, nagy szerelem volt, állandóan együtt, közös jövő tervezése, elején jó volt a szex, de igazából sosem volt az igazi vele, sosem tudta igazán élvezni, elengedni magát, orál se adni se kapni nem szereti, előtte minden barátnőmet sikerült a csúcsra juttatni többször is, őt nagyon nehéz és nagyon ritkán lehet, libidója nincs, sosem kívánja, szóval kb mindig is azén kedvemért volt szex, régen még heti 1-2 , de neki csak egyre nagyobb nyűg lett mára, pedig mindent kipróbáltam már, hogy feldobjuk kicsit, de max ideig óráig segített, egyszerűen nem kívánja a szexet, így meg nem is élvezi.

Elmúlt egy évben havi 1-szer vagyunk együtt, akkor is rossz neki, egyáltalán nem élvezi.

Nagyon hiányzik a rendes szex, senkit nem csaltam meg még, de már ha lehetőségem lenne, tuti nem bírnék ellen állni.

Nagyon jó a kapcsolatunk minden más téren, közös életet esküvő... stb. terveztünk, de sajnos nem tudok lemondani egy életre a szexről.

Mára amúgy emiatt annyira elhidegültünk, hogy néha egy puszi köszönéskor, de semmi egyéb testi kontakt.

Én már mindent próbáltam, sajnos napról napra rosszabb a dolog, sajnos egyetlen kiutat látok a szakítás, mindkettőnknek jobb lesz, ő is talál magának egy aszexuális férfit akivel boldog lehet és nekem is lehet normális kapcsolatom.

És igen sz*r embernek érzem magam ilyenért szakítani és eldobni egy ilyen kapcsolatot, de már eljutottunk olyan szintre, elhidegültünk egymástól, hogy nincs értelme folytatni. Csak rossz mindkettőnknek.

Szóval ha nem tudtok változtatni, akkor csak idő kérdése, vagy félre lép vagy elhidegültök teljesen egymástól és vége...

2016. aug. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen!
2016. aug. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A szex nagyon fontos része egy kapcsolatnak. Ha nem működik, akkor előbb utóbb az a kapcsolat rovására fog menni. Ez tapasztalat. Lassan 3 éve leszek együtt a párommal, az elején egész jó is volt és elég gyakran csináltuk, de nekem sokkal több kéne, nem heti 1 alkalom.....

Ezerszer próbáltam már vele megbeszélni, rövid ideig volt csak változás. Sokszor gondoltam már a szakításra emiatt. :/

2016. aug. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bizalom és jó szex nélkül nincs kapcsolat. Fajo igazság sajnos de ez van.
2016. szept. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!