Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az érzések mennyire befolyásol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az érzések mennyire befolyásolják az együttlétet, szexualitást? Valóban a szerelemtől, bizalomtól stb. függ akár az orgazmus is?

Figyelt kérdés
Előző barátomnál nem szerettem az orált, és alig volt orgazmusom, jelenlegi páromnál viszont imádom neki csinálni és rengeteg orgazmusom van, hihetetlenül szerelmes vagyok belé. Én eddig azt hittem, hogy bennem van a hiba, hogy undorodtam az oráltól, ill. tényleg alig volt orgazmusom, viszont most kb. 180 fokos fordulat, mindez az érzelmek miatt lehet?

2016. jún. 16. 15:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben :D
2016. jún. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Pontosan :D
2016. jún. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nálam is ez volt, exemmel még csak nem is kívántam a szexet, undorodtam a dologtól, pedig előtte semmi bajom nem volt ezzel. Aztán amikor vele szakítottam (részben emiatt, részben mert gyerekes volt), és összejöttem mostani párommal ez teljesen megváltozott. Nagyon szeretem őt és minden nap kívánom.

24/L

2016. jún. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A nők és a férfiak nem egyformák.


Igen, a nőknél jellemzőbb sokkal-sokkal hogy az orgazmust, szexuális élvezetet is az érzelmekhez kötik. Egy férfi a legnagyobb ellenségét is megdugná, ha az egy szép nő.

2016. jún. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Rózsaszín ködben szeretkezni a legistenibb!!!!!
2016. jún. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nagyban? És pasiként mondom ezt!! Teljesen más úgy szexelni valakivel, h vannak érzelmek, mint amikor nincsenek. És totál pozitív értelemben!! Ég és föld a kettő. Ha nincs meg az érzelem, nem sokkal jobb, mintha kiverném magamnak... Ezért is nem megyek bele laza/alkalmi kapcsolatukba. Csak azzal fekszem le, aki iránt érzek is valamit.
2016. jún. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Rengetegben. Az előző barátommal én sem élveztem, és ahogy egyre jobban eltávolodtunk, egyre kevésbé élveztem. Miután összejöttem a jelenlegimmel, akit nagyon szeretek, az egész ismét nagyon élvezetes, mondhatni, isteni lett. Az orált is gyűlöltem eddig, megalázónak tartottam, a mostanimmal teljesen más, nagyon élvezem csinálni.
2016. jún. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

naná, nekem az orgazmus teljes mértékben attól függ, szeretem-e az illetőt :D

mondjuk az orállal nem volt gondom soha, szeretem oda vissza, de az orgazmus tényleg csak akkor jön, ha szerelmes vagyok :D

szívás, mert kívánnám én a szexet :D

2016. jún. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Basszus olvasom itt a valaszokat... megalazonak tartom az oralt,orgazmusom se volt..

lehet rossz part valasztottam :(

2016. jún. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!