Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem vagyok jó komolyabb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem vagyok jó komolyabb kapcsolatra?

Figyelt kérdés
19 eves vagyok, sosem volt még 1 hónapnál hosszabb kapcsolatom. volt 1-2 rövidebb, meg volt, hogy valakivel összejárogattam, de ennyi. jelenleg annyiból állnak a kapcsolataim, hogy szexcsetelek, meg egy barátommal összejárok :D fentvsgyok egy társkeresőn is, de nem volt még nagy siker.
2016. aug. 29. 18:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha 10 év múlva is így lesz akkor írd ki ezt a kérdést.
2016. aug. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ebből nehéz megállapitani..lehet az h jó a tested de éretlen kis pubi vagy ezért nemis gondolnak többet mint szex..hidd el ezt ránézésből megállapitjuk, max kellemesen csalódunk ha még értelmes a csaj és lehet belőle több is :D
2016. aug. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Hát hogyha lány vagy itt hamar találsz vagy 20 jelentkezőt ha pasi akkor csak annyit tudok mondani sok sikert!
2016. aug. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
most latom, hogy nem irtam oda. lany vagyok
2016. aug. 29. 18:43
 5/7 anonim ***** válasza:
Olvasd el a kerdes masodik reszet es rajossz, hogy normalis pasi miert nem all veled szoba. Lehet osszevissza kurogatni meg osszejarkalni mindenkivel, de aztan ne tessek csodalkozni.
2016. aug. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

na ja,kicsit ribis viselkedés amit leírtál.:/

Ha neked nem tünt volna fel kérdező.

Lényegében csak a szex érdekel akkor ne várj kapcsolatot ha nem úgy állsz hozzá.

2016. aug. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Írj
2016. aug. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!