Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Egy férfin melyik a legmeghatá...

Egy férfin melyik a legmeghatározóbb izom, Melyiket nézitek meg először? Mi az a mérték ami szép?

Figyelt kérdés
Érdekelne hogy Szerintetek a férfi felsőtesten melyik a legmeghatározóbb izom, melyik amit legelőször és a legjobban megnéztek. Előre is köszönöm a válaszokat

2016. jan. 11. 20:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen. Legyen arányos, esztétikusan nagydarab, ne legyen hájas gyúrós. Az se baj ha nincs óriásira gyúrva, inkább mint egy kopasz, láthatólag szteroidon élő, ragyás hátú kétajtós szekrény. Ha látható aránytalanságok vannak az nem jó.
2016. jan. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Rebellious Dead Lady ***** válasza:

Én sosem szoktam felfigyelni a pasik izomzatára, ez nem dönt semmit sem. A legmeghatározóbb a szem és a kisugárzás (nálam). :)


Meg különben is nem mindig látható a srácok izomzata (pl. télen a ruhák miatt).

Igazából az a lényeg, hogy minden izma egyensúlyban legyen a többivel, ne legyen túlzottan kigyúrt, de ne legyen túl izomtalan sem. Meg természetes módon elért izmai legyenek.


(Bocsi, hogy ennyire szegényes szókinccsel áldottam meg a szöveget, de nem igazán vagyok otthon az izomzat témában. :))

2016. jan. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Sunshinedoll ***** válasza:
Én az izmos combokat, feneket szeretem, felsőtesten a széles vállakat szeretem.
2016. jan. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azért az felöltözve is látszik, hogy milyen forma valaki. És igen, legyen arányos. Nincs szánalmasabb a mai kissrácoknál, akik fotózzák magukat a tükörben, hogy milyen látványos karjaik és hasuk van, közben meg a lábuk olyan mint egy csirkeláb, a vállaik mint egy nőé stb.
2016. jan. 12. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én ugy vettem eszre hogy semmi karjuk nincs, lehet hogy kockahasuk van de az sem az izom miatt hanem mert gizdák
2016. jan. 12. 17:16
 6/8 A kérdező kommentje:
Egy normális izom kockahasban több hónap munka van, és tudom fő az arányosság csak mégis melyik a leglátványosabb izom a felsőtesten?
2016. jan. 12. 17:18
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen jól vetted észre. Azt is meg lehet figyelni, hogy a gizdák tipikusan előre görnyedve fotózzák a "hasizmukat", mert ha kihúznák magukat semmi nem látszana belőle. :)
2016. jan. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ez meg a másik, kb mint egy banán, mutogatják milyen erősek, kérdem én egy erős ember mikor jár olyan görbe háttal mint egy kifli?
2016. jan. 12. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!