Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális, hogy nem kívánom a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy nem kívánom a szexet, mikot pár hónapja még nimfomániás, szexre éhes dög voltam?

Figyelt kérdés
1 éve vagyunk együtt a párommal, remek volt a szex, de soha nem élveztem el még. El tudok élvezni ha egyedül vagyok, de még nekem is nehezen megy. Hiába mondom neki, hogy előjáték közben nyaljon még pár percig, és akkor sikerülne elmennem, nem bír magával és belém hatol. Elveszítettem az érdeklődésemet a szex iránt, lassan, de biztosan :( nem kívánom, csupán azt, hogy hozzábújjak, de neki ez nem elég. Számtalanszor próbáltam már beszélni erről vele, de állítása szerint mindent megtesz az orgazmusomért. Izgatnám magam szex közben, de a kedvenc pózaiban nem érem el a csiklómat, így ez sem jó opció. A szexen kívül minden a legnagyobb rendben, imádom őt, ő is engem. Mit tennétek a helyemben? Csak a szex miatt megéri szakítani?
2016. aug. 30. 21:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem igazán nevezhető kölcsönös örömszerzésnek a szex köztetek !

Az meg hogy nem is figyel rád ha még fel is hívod rá a figyelmét elég önzőség!

Persze még egy év és savanyú uborka leszel !

2016. aug. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Carragher_x ***** válasza:

"Csak a szex miatt megéri szakítani?"


Nem, egy szexmentes, testi örömöktől mentes kapcsolat ugyanúgy tökéletes lehet... 70 felett.:)

2016. aug. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A kérdésedtől, felmerült bennem az kérdés, hogy most lehet én lennék az önző? Mert én szeretem a barátnőm arcán látni az örömöt és jól esik, ha neki jó. Vagy a te párodnak van igaza és nekem is így kellene viselkedni, mert az úgy "férfias"?

32F

2016. aug. 31. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Utolsó, amit a párom csinál nem férfias, hanem önző, bár nem egészen tudtam kivenni a vlaszodból, hogy most mit is szeretnél mondani...
2016. aug. 31. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!