Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet, hogy nimfomániás vagyok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy nimfomániás vagyok?

Figyelt kérdés

Az utóbbi hónapokban elég gátlástalanná váltam szex terén.Bárkivel,aki tetszik,szexelnék és adott esetben szexelek is,anélkül is,hogy ismerném(pl buli után).Ez szám szerint 13 szexpartner 8 hónap alatt...ami szerintem elég durva,de akkor vált aggasztóvá a dolog,mikor múltkor lefeküdtem a legjobb barátnőm pasijával...de a legdurvább mégis az,hogy nem érzek emiatt bűntudatot,pedig úgy gondolom,hogy kéne :(


Mielőtt jönne a r*b*ncozás,komolyan azon gondolkozok,hogy valami lelki problémám van és ezért állok ilyen közömbösen a szexhez.Úgy vagyok vele,hogy nincs ebben semmi extra,ez csak élvezet és kölcsönös örömszerzés.

Ez lehet nimfománia?Hozzáteszem alapból is nagyon gyakran kívánom a szexet,kapcsolatban naponta többször is akár...



2016. aug. 17. 23:44
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
Mellesleg 20 éves vagyok.
2016. aug. 17. 23:46
 2/31 anonim ***** válasza:
75%
Ha az aktusok során megvan a kielégülés érzéte, akkor nem vagy nimfomániás.
2016. aug. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy?
2016. aug. 17. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
#2 van kielégülés érzet,de ha mondjuk egyik nap szexelek valakivel,másnap már simán tudnék mással is...és ez aggaszt,nem akarok ennyire "lazán" állni a szexhez,mert ez elég r*b*ncos,de nem tudom megállni,egyszerűen hajtanak a vágyaim...
2016. aug. 17. 23:49
 5/31 anonim ***** válasza:
91%
Majd itt lesznek ajánlkozók, mindjárt lesz majd a 13-ból legalább 20 :D
2016. aug. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
35%

Megelőztél a válasszal :)

Volt mostanában valami nagy csalódásod, vagy bármi ami átkattintott benned valamit?

2016. aug. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
#5 nagyon vicces..:D Komolyan kérdezem,ez valami lelki gond vagy szimplán nyitott vagyok szexuálisan?
2016. aug. 17. 23:52
 8/31 anonim ***** válasza:
86%
Addig éld ki magad amíg fiatal vagy és szép. Ha már családot alapítasz, akkor legyél hűséges. Addig meg amit a szemed megkíván. Csak figyelj a védekezésre. Sok pasi sok helyről jön és sok mindent hozhat :)
2016. aug. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
#6 tulajdonképpen volt.Az első nagy szerelmem pár hónap járás után közölte,hogy ő még ki akarja élni magát...nekem óriási trauma volt ez és utána én is úgy éreztem,hogy addig nem lehet boldog kapcsolatom,amíg ki nem élem magam :/ Pedig előtte teljesen "jókislány" voltam.
2016. aug. 17. 23:53
 10/31 anonim ***** válasza:
Nem is akarsz érzelmileg senkihez kötődni?
2016. aug. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!