Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyha egy hetero fiú kíváncsi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyha egy hetero fiú kíváncsiságból kipróbálja, hogy egy másik fiú orálisan kielégítse, az már soha többet nem nevezheti magát heteronak?

Figyelt kérdés
A srác akivel ezt megteszi meleg.

2016. aug. 31. 16:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%
Meleg vagy, nincs mese
2016. aug. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Tudom, én az vagyok, a kérdés nem magamra irányul...
2016. aug. 31. 16:05
 3/11 anonim ***** válasza:
56%
Aki egyszer iszik bort, az már alkoholista?
2016. aug. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
48%
Ha már felmerül a gondolat a fejedben, hkgy egy b*i szopjon le, nem vagy heteró.
2016. aug. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút hetero férfi (férfira rá se néz) és az abszolút meleg férfi (nőre rá se néz) között van egy nagy spektrum. Aki kíváncsiságból kipróbálja, az már biszexuálisnak minősül. De mivel ahogy mondtam, itt rengeteg árnyalat található, ezért úgy is mondhatjuk, hogy nincs is igazán heteroszexuális vagy homoszexuális ember, mert alig vannak olyanok, akik az abszolút végén helyezkednek el. Így az ilyen besorolásoknak sincs semmi értelme.
2016. aug. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Vannak heterok, akiknek mindegy már akkora hiányuk van, csak egy száj alapon belemennek.

Legtöbb pasi leszopná magát, ha tudná.

Kezük se tetszik nekik, amikor verik.

2016. szept. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%
Akkor te is meleg vagy.
2016. szept. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
75%
Nem!
2016. szept. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha izgat, és többször gondolsz rá, többször is csinálnád,de a lányok is vonzanak, akkor Bi vagy.


Nincs ezzel semmi probléma. Én is kifogom próbálni egyszer, oda vissza. De attól még nem leszek meleg.

2016. szept. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Eredeti válasza:
100%
Egy filmben volt: Nem az a meleg, akit leszopnak, hanem aki szopik :D
2020. jún. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!