Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létező dolog a nemi szerv...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létező dolog a nemi szerv szépsége?

Figyelt kérdés
Félek, hogy a nemi élet kizárása lehet ez az életemből, hogy nem vagyok "szép" lent. Szépség vagy méret a fontos a nőknek?
2016. aug. 31. 20:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Csúnya a kukid vagy mi?
2016. aug. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A kedvesség, figyelmesség, megbizhatoság, intelligencia, humor, segítőkészség, céltudarosság, magabiztosság. Ezek számítsnsk a nőknek. Hogy milyen vagy ott lent az eltörpül ezek mellett.
2016. aug. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 RRR ***** válasza:

azért először a külsőd és az egyéniséged ,ami számít...

nem egyből a farkadat nézik nagyítóval,hogy oké v. se

2016. aug. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mikor ismerkedtem a párommal hülyeségből azt mondtam 20 centi alatt szóba sem állok a férfiakkal. Ő udvarolt tovább, megfogott a stílusa stb..Mikor összejöttünk közel sem volt neki 20 centi, olyan 13 centi lehet, de én ettől függetlenül nagyon szeretem, és a szexet is élvezem vele. Vagyis a körítés a fontos.
2016. aug. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nálam inkább a szépség a fontos.. Mert hiába nagy ha nem szép... Ha nem szép egy pénisz akkor nem fogom kívánni...
2016. aug. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Miert mi a gond?
2016. aug. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha szerelmes lennék az adott fiúba,semmit sem számítana,hogy mennyire szép ott lent.De tényleg.Ne aggódj emiatt:)
2016. aug. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én is ugyanebben a cipőben járok... de akik meg annyit válaszolnak hogy fontos meg fontosabb mint nagy, azért igazán leírhatná b+ hogy mi számít szépnek konkrétabban..
2016. szept. 1. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!