Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Súlyos ha dolog ami a fitymafé...

Súlyos ha dolog ami a fitymafékemmel történt? Lehet belőle később bajom?

Figyelt kérdés
Játszottunk a barátnőmmel és már fogalmam sincs hogyan de megfeszült a fitymafékem. Hallottunk egy kis pattanó hangot, aztán mikor ránéztem a szerszámomra teljesen véres volt. Kb fél óráig csillapíthatatlanul vérzett a fitymafékem aztán 2-3óra múlva elált. Ekkor nem tudtam megnézni mert fájt ha lehúztam a bőrt a makkomról. (de azért alaposan kimostam) Másnap mikor már jobban meg tudtam nézni azt tapasztaltam hogy a fitymafékem makkon lévő része szinte kiszakadt a makkomból és már csak az alján tartja magát. Felmentem a háziorvosomhoz annyit mondott mosogassam kamillával (montam Köszi a semmit). Ez történt lassan 4 napja tegnap még érzékeny volt ma már nem volt panaszom de még van egy kis dúzzanat a makkomon és picit piros/lila még. Urológiáta csak 20nappal későbbre kaptam időpontot. Gondoltam megkérzezem súllyos dolog ez lehet később problémám belőle? Járt már valaki hasonlóan?

2015. jún. 11. 01:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Kétszer is jártam így. Mindkét alkalommal magától gyógyult orvos és kezelés nélkül,semmi baja. Bár még igy is rövid kicsit a fékem (nyilván azért is sikerült elszaggatnom).
2015. jún. 11. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Van ez így, nekem az amúgy anno nem is rövid fitymafékemet sikerült elpattintani – elég sokáig érzékeny volt, de azóta problémamentesnek mondható.
2015. jún. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
51%

A fitymaféked magától meg fog gyógyulni,ezzel nem igazán tudnak mit kezdeni.


Sokszor jobb ha teljesen átvágják a fitymaféket és akkor nem fordul többet elő.Picit rövid lehet.

2015. jún. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!