Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak itt olyan Hölgyek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan Hölgyek, akik dohányoznak és műkörmeik is vannak? Mit gondoltok arról, ha egy férfinak ilyen fétise van?

Figyelt kérdés

Egészen fiatal korom óta vonzanak a dohányzó hölgyek, Roppant szexinek és nőiesnek tartom, ha egy dekoratív lány cigarettázik. Különösen izgató számomra, ha ezt rúzsos ajkakkal, hosszú műkörmökkel teszi valaki. :)


El tudnátok fogadni egy kapcsolatban ezeket a fétiseket? Esetleg a párotok kedvéért be is vetnétek a csábításnál a fent említett dolgokat? Életkor írjatok, ha kérhetem!



2016. aug. 31. 21:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Régebben dogányoztam de kB 22 hete abba hagytam :) körmöt alkalmakra csináltatok.. Amúgy nem gondolok semmi rosszat erről a fétisről nekem is bejön ;)
2016. aug. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bár nem mű, de nagyon hosszú körmeim vannak, és dohányzom is.
2016. aug. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem sincs műkörmöm, de hosszú, és dohányzom. Nem zavarna, hiszen legalább nem nyaggatna, hogy ez rossz meg ilyenek. Majd szeretnék műkörmöt.
2016. szept. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
van műkörmöm, de csak néha dohányzom
2016. szept. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
39%
A dohanyzas noies??? Az emberiseg eggyik leggusztustalanabb szokasa a cigarettazas..F
2016. dec. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!