Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők! Hogy mit szólnáto...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Hogy mit szólnátok, ha ez derülne ki párotokról, férjetekről?

Figyelt kérdés
Hogy titokban szeret női bugyit felvenni? Hogy időnként elcseni tiszta bugyitokat, hogy önkielégítést végezzen vele? Vagy ha olyan vágya lenne, hogy rajta legyen a bugyitok, miközben szeretkeztek?

2016. szept. 1. 13:37
1 2 3 4 5 6 7
 21/61 A kérdező kommentje:
Érdekelne, hogy előfordult-e valakivel, hogy rajtakapta a párját, hogy felvette a bugyiját, vagy azzal önkielégített? Hogy reagáltatok?
2016. szept. 1. 15:48
 22/61 A kérdező kommentje:
Senkinek nincs efféle sztorija?
2016. szept. 1. 20:24
 23/61 A kérdező kommentje:
Szívesen beszérlgetnék azokkal,akik hozzám hasonlóan vonzódnak a bugyikhoz,arról hogyan viszonyult a párotok a fétisetekhez? Elfogadta,vagy nem tolerálja?
2016. szept. 1. 21:14
 24/61 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy ilyen barát-barátom.

Ő cross dressingelő. Szereti a női ruhákat. Izgatónak tartja. Nem nőnek öltözik be, nem sminkel vagy ilyesmi.

Szeret női fehérneműben aludni, vagy szexelni.

Engem meg izgat, ha a pasin az én bugyim van szex közben.

27N

2016. szept. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/61 A kérdező kommentje:
Szia! Én csak bugyit szeretek felvenni,más női ruha nem érdekel. És a párod fel szokott venni a kedvedért bugyit?
2016. szept. 2. 06:25
 26/61 A kérdező kommentje:
Nagyon irigylem a párod,nekem is az a vágyam,hogy felvehessem a feleségem bugyiját szex közben,de eddig csak annyira jutottam,hogy megengedi,hogy szex végén a bugyijával fejezhessem be.
2016. szept. 2. 06:32
 27/61 anonim ***** válasza:
100%
Ha néh felveszi, nem zavarna, viccesnek tartanám, de ne nélkülem, és főleg ne ön kielégítsen benne, az már zavarna, hogy nem rám gerjed, és én nem tudom őt kielégíteni. Egyébként volt olyan pasim aki ezt felvetette ezt a vágyát, viszont én a bugyi mellé még ráadtam egy selyem hálóinget is, és abba volt miközben szeretkeztünk:)
2016. szept. 2. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/61 anonim ***** válasza:
100%
27-es! Az én férjem elkérte a harisnyámat, harisnyatartómat hogy az legyen rajta szex közben. Nagyon beindult tőle, és nekem is nagyon jó volt!
2016. szept. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/61 A kérdező kommentje:
Engem egyedül csak a bugyi érdekel,annyit már elértem,hogy a szex végén a bugyijával fejezhessem be.
2016. szept. 2. 11:01
 30/61 A kérdező kommentje:
Megnyugtató,hogy vannak nők,akik elfogadják,hogy párjuknak az a vágya,hogy néha viselhesse a bugyiját szex közben,vagy akár legyenek saját bugyijai.
2016. szept. 2. 11:48
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!