Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők! Hogy mit szólnáto...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Hogy mit szólnátok, ha ez derülne ki párotokról, férjetekről?

Figyelt kérdés
Hogy titokban szeret női bugyit felvenni? Hogy időnként elcseni tiszta bugyitokat, hogy önkielégítést végezzen vele? Vagy ha olyan vágya lenne, hogy rajta legyen a bugyitok, miközben szeretkeztek?

2016. szept. 1. 13:37
1 2 3 4 5 6 7
 31/61 A kérdező kommentje:
24-es válaszolót kérdezném,hogy reagált a párod,mikor mondtad neki,hogy szeretnéd,ha viselné a bugyidat szex közben? Irigylem a párod egyébként,mert nekem már régóta ez a vágyam,csak nem tudom,hogy vezessem fel a páromnál.
2016. szept. 2. 11:53
 32/61 A kérdező kommentje:
Kedves 28-as! Te hogy reagáltál,mikor a férjed elkérte a harisnyádat? Bugyidat nem szokta felvenni?
2016. szept. 2. 11:55
 33/61 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen előadta, hogy szeretné felpróbálni, hogy milyen érzés. De, el szokta kérni van hogy napközben is rajta van.
2016. szept. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/61 A kérdező kommentje:
Én is szívesen hordanám a párom bugyiját napközben,csak engem nagyon felizgat a bugyi viselése,van,hogy spontán elélvezek,ha rajtam van. S mit szólsz hozzá,hogy hordja a bugyid? Elfogadtad,vagy felizgat Téged is?
2016. szept. 2. 15:34
 35/61 anonim ***** válasza:
100%
Akkor tényleg örömöt okoz. Nem is kell rásegiteni, csak úgy elélvezel? Nekem érdekes, meg izgi, de én nem indulok be tőle.
2016. szept. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/61 A kérdező kommentje:
Igen,előfordult már. Nagyon felizgat a bugyi viselése. Leghosszabb ideig éjszaka volt rajtam és kétszer elélveztem.
2016. szept. 2. 15:50
 37/61 A kérdező kommentje:
Illetve egyszer megpróbáltam,hogy bugyiban alszom,de nem sikerült. Végig merevedésem volt,és kétszer spontán elélveztem,kétszer pedig maszturbáltam.
2016. szept. 2. 16:45
 38/61 anonim ***** válasza:
100%

Szia. 24-es vagyok.

Nem szereti sajnos. Ez csak az én perverzióm. Egyszer csináltuk így a kapcsolatunk elején.

Ezért is volt jó beszélgetni azzal a baráttal. Akkor derült ki számomra, hogy pasiban is van ilyen. :)

2016. szept. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/61 A kérdező kommentje:
Ma reggel felvettem a párom tangáját,és egész nap abban voltam,és isteni érzés volt. Egész végig merevedésem volt,és bizsergett a farkam. Persze a párom nem tudta,hogy rajtam van a tangája,de azt észrevette,hogy nagyon be vagyok rá indulva.
2016. szept. 3. 20:42
 40/61 A kérdező kommentje:
Arra lennék kíváncsi,ki hogy mondta el a párjának,hogy az a vágya,hogy felvehesse a bugyiját,és úgy szexeljenek,vagy,hogy viselhesse akár napközben is.
2016. szept. 3. 22:31
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!