Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők! Hogy mit szólnáto...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Hogy mit szólnátok, ha ez derülne ki párotokról, férjetekről?

Figyelt kérdés
Hogy titokban szeret női bugyit felvenni? Hogy időnként elcseni tiszta bugyitokat, hogy önkielégítést végezzen vele? Vagy ha olyan vágya lenne, hogy rajta legyen a bugyitok, miközben szeretkeztek?

2016. szept. 1. 13:37
1 2 3 4 5 6 7
 41/61 anonim ***** válasza:
100%

Dugtak már így. Én kértem, hogy vegye fel a bugyimat, a férfi eleinte vonakodott.

Azóta egyszer csináltuk így, akkor ő kérte. Alkalmanként izgató és érdekes, de a mindennapokban nem igényeljük.

2016. szept. 4. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/61 A kérdező kommentje:
Bárcsak az én párom is megkérne,hogy vegyem fel a bugyiját,de egyelőre csak titokban veszem fel. Igaz,rendszeresen vásárolok magamnak saját bugyikat is,de az övében lenni sokkal izgatóbb. S milyen fajta bugyi,amit a párod fel szokott venni?
2016. szept. 4. 07:24
 43/61 A kérdező kommentje:
Egyébként volt egy barátnőm,akit szintén izgatott ha felvettem a bugyiját,sőt azt is megengedte,hogy a bugyijában aludjak,mert akkor egész éjjel nagyon be voltam indulva.
2016. szept. 4. 09:44
 44/61 A kérdező kommentje:

Lányok,nők! Tudnátok segíteni,hogy ehhez hasonló bugyit hol tudnék vásárolni magamnak? [link]

Köszönöm a segítségeteket.

2016. szept. 5. 15:44
 45/61 A kérdező kommentje:
Kefves lányok,nők! Mit reagálnátok,ha párotok bevallaná,hogy szeret női bugyit hordani alkalmanként? Nem csipkés tangákra gondolok,hanem hagyományos szolid pamutbugyikra. Az még beleférne Nálatok?
2016. szept. 7. 06:50
 46/61 anonim ***** válasza:
100%
45! Belefér. Annak idején bevallotta. Az eredménye hogy ma is egy sima csipke nélküli bugyimat vehette fel.
2016. szept. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/61 anonim ***** válasza:
100%

hát ha ezt szeretné, én nem vagyok semmi jónak elrontója, de ha maga a tanga hordás izgatja, nem az h női, akk ink férfi tangát.

én a sztreccses boxereket szeretem a páromon, de legjobban azt ha nincs rajta :P de ha tangát akarna én nem állnék az útjába

2016. szept. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/61 A kérdező kommentje:
Kedves 46-os! Felizgat Téged,ha a párodon a bugyid van,vagy szimplán elfogadtad?
2016. szept. 7. 23:58
 49/61 anonim ***** válasza:
100%
Nem izgat, csak elfogadom.
2016. szept. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/61 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Szívesen beszélgetnék azokkal, akiknek hozzám hasonlóan erős bugyifétisük van, és izgatja őket a női bugyi viselése. Érdekelne, hogy honnan szerzitek be a bugyikat? Milyen fazonokat kedveltek? Buktatok-e le már a párotok, feleségetek előtt, hogy bugyiban voltatok?
2016. szept. 13. 08:50
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!