Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok van közöttetek olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok van közöttetek olyan aki volt már együtt idősebb pasival mondjuk 10-15 évvel idősebbel? Ha igen milyen volt vele?

Figyelt kérdés
2016. szept. 1. 13:39
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Mind1 hogy csak egyéjszakás volt vagy hosszabb kapcsolat
2016. szept. 1. 13:39
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Jelenleg is ilyennel élek, én 24 vagyok, ő 35. Olyan, mint bárki mással. Az idősebbek általában kiforrottabbak, tapasztaltabbak az ágyban az én tapasztalatom szerint jobban értik a dolguk. Vtam már tőlem fiatalabbal is, és nem is egy jóval idősebbel is, utóbbit jobban kedvelem.
2016. szept. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Srácok tőletek pedig annyit ha esetleg olvassátok valaki hogy nektek milyen fiatalabb lánnyal?
2016. szept. 1. 13:44
 4/11 anonim ***** válasza:
Azesetek többségén igyekszik de még "kiscsiróka" nagyon... a nők 30 felett kezdődnek
2016. szept. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az esetek többségén igyekszik de még "kiscsiróka" nagyon... a nők 30 felett kezdődnek
2016. szept. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Párom volt együtt 18 évesen 30 évvel idősebb pasival. Élvezte a szexet vele, részleteket nem tudok csak ennyit. Én 10 évvel fiatalabb lánnyal voltam, jó volt ugyanaz mint mással. Viszont voltam 15 évvel idősebb nővel is na az kifacsart, de ez nem korfüggő szerintem
2016. szept. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak szeretnék fiatal lányt de sehogy sem jön össze. :(
2016. szept. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Pasim 14 évvel idösebb nagyon jó vele tudja mire van szükségem.
2016. szept. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
12 évvel volt nálam idősebb.. És nagyon jó volt. Nagyon figyelmes volt.. Először éreztem úgy hogy számítok is valamit már úgy értem hogy a pasinak érdeke legyen az hogy nekem is jó legyen.. Akkor voltam 20 éves :)
2016. szept. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Páromnak is volt egy rövid kapcsolata egy nála 15 évvel idősebb pasival, rebound kapcsolat volt. (mondjuk ki kell indulni abból, hogy egy rossz kapcsolatból szállt ki éppen)


De azért néhány előny elmondása szerint:

- férfias, magabiztos

- tudja mit akar az ágyban

- jobban odafigyel rá

- mellette "nőnek érezhette magát"

- szex felszabadult, merészebb


ez mondjuk természetes, mert minél idősebb leszek én is, annál többet tudok és akarok szex terén. Ég és föld a szexuális életem most és mondjuk 5 évvel ezelőtt (szerencsére a perverzebb, jó irányba:)


De vannak hátrányok is:

- nem hajlandó változni miattad

- kioktat és okoskodik

- nem lehetsz önmagad, mert "légy már komolyabb"

- hosszútávú kapcsolatban az a pár év gyilkos lehet (elvárások, család, aktivitás, érdeklődés stb)

- hozzá öregedsz (ő is kicsit hozzád fiatalodik)

- nem te vagy neki az első, szinte semmiben!


Én mindig is azon a véleményen voltam, hogy legjobb ha hasonló korosztállyal jössz össze hosszú távon. Együtt tapasztaljátok meg az életet, egyszerre kezdetek dolgozni, hasonló korban akartok házasodni/családot alapítani, fejlesztitek egymást. Plusz a szexben is egymással fejlődtök és bele telik néhány évbe, de egyszerre lesztek igazán jók az ágyban.


Ha csak szexről van szó akkor mehet a nagy korkülönbség, én is kipróbálnám egy fiatal 20 évessel, de nem bírnám hosszú távon, mert tuti idegesítene a gyerekes problémái, az élet stílusa, a pörgése és hogy nem független még.

2016. szept. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!