Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok mikor egy random...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok mikor egy random pasival (egyéjszakás kaland) készültök szexre akkor vannak aggodalmaitok? Ha igen mik azok

Figyelt kérdés
kort is :)

2016. szept. 1. 14:35
 1/2 anonim ***** válasza:
8%
Hát amikor feka pasival megyek szobára mindig félek hogy túl nagy lesz a szerszáma és fájni fog. Vagy ha óvszer nélkül akarja csinálni a srác, akkor hogy összesedek valami betegséget. Ilyesmiken. 18/L
2016. szept. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
65%
Életemben egyszer történt meg, hogy úgy mentem el bulizni, hogy na, én ma este felszedek egy pasit, és élvezem az életet, mint az összes többi barátnőm, akik már rendelkeztek egyéjszakás tapasztalatokkal. Nem voltam szűz, de féltem, hogy fájni fog, ha a pasi nem eléggé gyengéd, hogy nem lesz nála gumi, ha lesz, akkor kiszakad, ha elérünk a pontig, akkor majd nem tetszem neki igazán, hogy elmeséli a haverjainak, milyen egy ribizli vagyok, hogy esetleg elkapok valami betegséget tőle... Szóval eléggé sok aggodalmam volt. Aztán amikor oda kerültünk egy nagyon helyes, izmos, kék szemű, szőke hajú sráccal, hogy felmentünk hozzánk, mert a szüleim nyaraltak, akkor teljesen beparáztam. Végül az egészből nem lett semmi sem. Tapi volt, meg csók, aztán közöltem a sráccal, hogy eleve gumi sincs nála, szóval inkább felejtse el, meg amúgy is hagyjuk az egészet, mert meggondoltam magam. :D 18 éves voltam akkor, most 20 vagyok. A srác megértőnek tűnt, de gondolom, nem örült, hogy nem jött össze a szex. Végül összebújva aludtunk el, és reggel arra ébredtem, hogy fogja a mellemet. Aztán elköszöntünk, haza ment, és többet nem próbálkozott be nálam, pedig volt, hogy találkoztunk buliban. Nem bánom, hogy végül nem feküdtem le vele.
2016. szept. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!