Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan érjem el, hogy a pasi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el, hogy a pasi szexkapcsolatot akarjon, és ne csak egyéjszakást?

Figyelt kérdés

Elég hülye kérdés, tudom, de nagyon bejön a pasi testileg, tényleg nagyon, és egyébként is régen volt már barátom, szóval hiányzik is a szex.


Meghívtam magamhoz, és szeretném, ha nagyon jól érezné magát. Az exeim szerint nagyon jó vagyok az ágyban, és különösen jól szopok, szóval azzal nem hiszem, hogy gond lenne, de ettől függetlenül örülnék neki, ha keresne még utána a pasi, hogy szeretne folytatást.

Haverságféle van közöttünk egyébként, de nagyon sok mindent tudunk egymásról, és értelmes srác, nem egy bunkó paraszt, sosem vert át senkit.


21L


2016. szept. 4. 11:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
A leírtak alapján szerintem csak vesd fel neki a témát és ennyi. Ha nincs senkije, és bejöttök egymásnak úgy is benne lesz. 26/F :)
2016. szept. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ezt túllihegni. Dugtok és utána megkérdezed tőle, hogy mikor jön legközelebb :)
2016. szept. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Szingli ő is.
2016. szept. 4. 11:35
 4/13 anonim ***** válasza:
52%
Normalis, emberi kapcsolat nem is jatszik, cdak az "uritolyuksag"? Vagy annyira ertektelen tartod magad, hogy szerinted az egyetlen amivel meg tudsz fogni egy pasit az az, hogy "kulonosen jol szopsz"? Szomoruan elgondolkodtato.
2016. szept. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Jelenleg nem akarok komoly kapcsolatot, mert nem vagyok most olyan állapotban, ettől a pasitól meg egyébként sem. De a szex hiányzik, nem értem, miért olyan nagy baj ez.
2016. szept. 4. 11:47
 6/13 anonim ***** válasza:

Szerintem az együttlét után mond azt, hogy "Ezt meg kéne ismételni valamikor"

Ha erre nem kap akkor ő nem alar szexkapcsolatot csak alkalmit. De szerintem tetszeni fog neki az ötlet.

Sok sikert :)

2016. szept. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszi. :)
2016. szept. 4. 11:49
 8/13 anonim ***** válasza:

Bocs 4-es hogy bekérdezek, de én még sosem hallottam olyan szót, hogy "uritolyuksag"

Ez mit jelent?

2016. szept. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Szivesen megszopatnálak. 28f.
2016. szept. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
#9 te egy úriember lehetsz, magas szexuális kultúrával és kiemelkedő intelligenciával.
2016. szept. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!