Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, ki az akiket izgatna?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ki az akiket izgatna?

Figyelt kérdés
Kedves Nők! Felizgulnátok,ha a párotokat a bugytokban találnátok,amint épp maszturbál? Vagy,ha szex közben elkérné a bugyitokat,hogy abban szeretkezzetek?

2016. szept. 5. 17:42
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
18%
Nem izgulnék fel de azt a bugyit nem venném fel többet
2016. szept. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
94%
Nem lenne túl kényelmes neki... Nem izgat.
2016. szept. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
S hogy reagálnátok,ha elkérné bugyitokat,hogy rajta lehessen szex közben?
2016. szept. 5. 18:04
 4/26 anonim ***** válasza:
11%
Beteg vagy...kezeltesd magad.
2016. szept. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Miért lennék beteg? Szerintem semmi rossz nincs abban,ha vágyom arra,hogy felvegyem a feleségem bugyiját,vagy maszturbáljak a bugyijával.
2016. szept. 5. 22:28
 6/26 anonim ***** válasza:
16%
Azért mert te betegen, nem ismered fel, hogy beteg vagy, egy normális ember még igen. Segítségre van szükséged, keress fel egy szakembert!
2016. szept. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Azért sem gondolom,hogy neteg dolog lenne,mert imertem olyan lányt,akit felizgatott,ha szex lözben rajtam volt a bugyija,sőt előfordult,hogy alváskor is az ő bugyija volt rajtam.
2016. szept. 5. 22:46
 8/26 A kérdező kommentje:
* beteg
2016. szept. 5. 22:46
 9/26 anonim ***** válasza:
42%
Háát, fel lennék háborodva! Miért turkál a bugyijaim közt? Aztán meg maszturbál? Nem vagyok neki elég? Befejezném vele! (Ja a bugyim ott hagynám neki, hogy használja egészséggel.)
2016. szept. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó,hogy nem vagy neki elég,hanem szereti a bugyidat is,és jó szexuális élet mellett igényli,hogy játszadozhasson a bugyiddal is.
2016. szept. 6. 11:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!