Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, ki az akiket izgatna?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ki az akiket izgatna?

Figyelt kérdés
Kedves Nők! Felizgulnátok,ha a párotokat a bugytokban találnátok,amint épp maszturbál? Vagy,ha szex közben elkérné a bugyitokat,hogy abban szeretkezzetek?

2016. szept. 5. 17:42
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
0%
19-es az vagy te normális...ma ez holnap meg az asztalra szarás. Beteg lelkű, beteg agyú selejt vagy. Kinek akarod bemesélni? Kit ámitasz? Szerencsétlen.
2016. okt. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
82%
#21: Frusztrált vagy, mert nem tudod saját magad elfogadni, ezért inkább másokat szidsz. Neked lenne szükséges egy szakemberre. Őszintén sajnállak.
2016. okt. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi rossz nincs abban, ha egy férfi szereti a női bugyikat. Nekem kamasz korom óta ez a fétisem, amikor is egy takarításnál megtaláltam az unokatestvérem egyik ottfelejtett tangáját. Mikor az első komoly kapcsolatban összeköltöztünk az akkori párommal, rengetegszer feltúrtam a bugyis fiókját, amikor nem volt otthon, és előfordult, hogy lebuktam. Aztán egyszer bevallottam neki, hogy szeretném felvenni a bugyiját szex közben. Megengedte, sőt fel is izgatta a dolog. A jelenlegi párom tud a fétisemről, de ő furának találja...Arról tud, hogy erősen vonzódom a női bugyikhoz, időnként előfordul, hogy szex végén a spriccet a bugyijára,vagy a bugyijába engedem, de arról nem, hogy izgat a bugyi viselése.
2016. okt. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
23%
A kérdésben feltett szitura nem izgulnék, hanem felháborodnék! Aztán csomagolhatna! Ja, kapna egy pár bugyit is, hogy érezze jól magát.
2016. okt. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
90%
Én bevadulnék rendesen ;) Nagyon szexi lenne
2016. okt. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
33%
Ha felvenné(akár titokban is még ha használt a bugyi) nem zavar(na). De hogy beleveri! Azt ne már! Verje az anyjáéra!
2016. okt. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!