Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csinálnátok, ha a barátnőt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok, ha a barátnőtök nem szereti ha kinyalják?

Figyelt kérdés
Már többször leállított, egyszerűen nem szereti, nem engedi. Azt megértettem, hogy szopni nem akar és nem is zavar a dolog, elfogadom, de ha valakit kinyalnak az elvileg jónak kell, hogy legyen, nem? Szűz volt mikor összejöttünk és még nem volt rá alkalma, hogy kipróbálja, ti hogyan vennétek rá? Próbáltam már nagyon sokáig izgatni kézzel, környéken szájjal, de ha a puncihoz kerülök mindig leállít. Erőltetni nem akarom a dolgot, mert úgy megette a fene, ha ő nem élvezi, így valami olyan tipp, hogy érhetném el azt, hogy élvezze?
2016. szept. 5. 20:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mért nem kérdezed meg töle
2016. szept. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Kérdeztem, annyi a válasz, hogy ő ezt nem szereti és nem szeretné.
2016. szept. 5. 20:18
 3/13 anonim ***** válasza:
88%

Mivel meg sosem csinaltad,nem tudhatja h nem szereti.Na mind1.Itt szerintem nem is evvel van a gond,hanem:

1.nem birja elegge elengedni magat ehhez(valahogy el kene lazitanod)

2.meg akar felelni neked es fel h csalodast okoz.Nem lesz jo neked,csalodas lesz az egesz,fel h nem jk az ize(biztositanod kell rola,h ezek meg sem tortennek majd) Ha megis inkabb akkor se mond neki.Nem mindig ugyanolyan lent egy no(fugg h mit evett,ciklus melyik napjan tart...stb)

3.onbizalomhianya van es nem biztos magaban odalent(szinten biztositanod kell rola,mindenhol gyonyoru es nagyon felizgat)

2016. szept. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
egyszer kinyaltam egy csajt,nem nagyon örült neki az elején,mert szerinte gusztustalan,de miután elélvezett utána elvárta:amit én nagyon szivesen megtettem neki:)
2016. szept. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nő vagyok ugyan. De van egy olyan mondás, hogy " Olyankor ki kell nyalni mégegyszer " ! :D
2016. szept. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy durván csinálod? Vagy nem lehet, hogy ő túlérzékeny? Egyébként meg, van olyan, hogy valaki nem szereti. Én se szeretem. Egyszerűen eddig nem hozott még össze a sors olyannal, aki jól csinálta volna. Mások vagyunk, ami az egyiknek jó, a másiknak nem. Viszont ha ő sem akar téged szájjal kielégíteni, akkor nagyobb a valószínűsége annak, hogy ez inkább ilyen lelki gát lesz részéről.
2016. szept. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Eddig egyszer sikerült eljutni addig hogy egyetlen puszit adtam neki oda lentre és már tolt is el. Szóval rosszul nem csinálhatom, mert nem próbálta még.
2016. szept. 5. 21:14
 8/13 anonim ***** válasza:
66%
Gátlásos kipróbálni. Azért egy átlag nőnek nem olyan könnyű ilyen szinten elengedni magát, én sem rajongok érte. Szerintem egy nő nem lehet jó ízű, na. Folyik minden, szaga is van, nem is értem a pasikat, miért akarják csinálni.
2016. szept. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mennyi ideje vagytok együtt amúgy?
2016. szept. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem jönnék össze szűzzel. Olyannal se aki nem akar cumizni. Az nem zavar ha nem akarja, hogy kinyalják.
2016. szept. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!