Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok: volt már olyan szexuál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok: volt már olyan szexuális együtt létetek amikor annyira élveztétek hogy könyörögtetek hogy ne hagyja abba?

Figyelt kérdés

Volt már olyan hogy valakinek ég és fö

ld a szexuális f



Volt már olyan hogy olyan szexuális fantáziával megáldott fiúval hozott össze a sors,amilyen történetekre mások csak oda nyúlnak? Ez izgi lenne a számotokra?



2016. szept. 5. 22:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Volt olyan akivel nagyon jó volt, de soha nem könyörögtem senkinek semmiért.
2016. szept. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
mert nemvolt olyan amilyennek lennie kellett volna!!!
2016. szept. 5. 23:33
 3/6 anonim ***** válasza:
A pasi könyörgött, hogy abba ne hagyjam, mert belehal ha vége.... Tényleg azt hittem elájult :)
2016. szept. 6. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
1 igazi szexnél elmúlnak a gátlások és csak maga az élvezet marad!! Tetszik amit írtál jót mosolyogtam rajta.Aranyos.
2016. szept. 6. 02:15
 5/6 anonim ***** válasza:
Az összes együttlét ilyen a párommal szóval igen van ilyen ;) 22 L
2016. szept. 6. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én rendszeresen kérem a férjem,hogy ne hagyja abba... Főleg mikor nagyon be van izgulva és olyan tempót diktálunk mint a nyulak... 😜
2016. szept. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!