Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jól kereshet egy olyan férfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól kereshet egy olyan férfi Magyarországon aki pénzért árulja a testét?

Figyelt kérdés
Mennyi lehet egy ilyennek a tarifája ? Hogy is mondják ezeket akik pénzért szexelnek a nők k'rvák a férfiakat ,hogy is mondják ?

2016. szept. 6. 10:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
73%
Ha pasikat is vállalsz, akkor egész jól kereshetsz, ha csajokkal szeretnéd akkor ki kell hogy ábrándítsalak, mert úgy hamar hajléktalan leszel ;)
2016. szept. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%
Selyem fiú.
2016. szept. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

ma 10:56


:D Te melyik bolygón élsz?

2016. szept. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 LyLy80 válasza:
70%
Hímringyónak nevezném az ilyeneket leginkább. És szerintem egy önmagára valamit adó nő nem fordul ilyenekhez, mert szexet bármikor kaphat ingyen is. :-)Az ezzel foglalkozó pasiknak szerintem nem sűrűn megy túl jól a soruk, persze bizonyára ebben is vannak kivételek.
2016. szept. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
93%

Úgy, mint a lányoknál, itt is vannak szintek. Lehetsz sima hímringyó aki 10-20 ezerért odamegy és lefekszik olyan nőkkel akik máshogy nem találnának magunknak pasit, meg persze lehetsz olyan szintű gésa-pasi akiket a nagy szintű nők bálokba visznek el mint kísérő. Itt sokat kereshetsz.


És úgy, mint a lányoknál, nem mindegy sok tényező, de mi is teszi igazán naggyá a szakmabelit:

- baromi jól nézzen ki

- makk egészséges és sportos legyen

- olyan sármja legyen és karizmája, hogy mindenkit levesz a lábáról

- okosabb legyen az átlagánál, élvezet legyen vele beszélgetni

- tapasztalt legyen nagyon sok téren, hogy sok mindenhez hozzá tudjon szólni (történelemtől kezdve, politikán át, étel/ital ismeret, földrajzig minden)

- tehetséges legyen sok téren (tánc, illemek, öltözködés, minden)


Ha ezek megvannak akkor főnyeremény lehetsz ebben a szakmában, ha csak so-so jól nézel ki és kell a pénz amiért a testedet simán eladnád akkor ne számíts másra mint kiéhezett ronda nőkre és perverz pasikra.

2016. szept. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Megnyugtatok mindenkit,hogy nem magam miatt kérdeztem párkapcsolatban élek hálistennek :) Ötös jó oké ,de ez ha meg is van 1 férfiban akkor sem neten hirdeti magát szerintem :)
2016. szept. 6. 11:10
 7/16 anonim ***** válasza:

"olyan nőkkel akik máshogy nem találnának magunknak pasit"

Komolyan vannak ilyen nők? Ezt nehéz elhinni. Elég csak kiírni egy kérdést, százával érkeznek a privátok.

2016. szept. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
33%
Egy férfi prosti hím r..gyó ismerősöm mondta hogy 7 ezerért nyal és 15 ezerért dug 20 ezerért megy házhoz de van hogy ki lehet őt ugymond bérelni kisérőnek 30-40 Ft és ebben nincs még szex.. De volt egy nő aki 150 ezret adott neki.. De azt is elmondta hogy általában 30-50 éves korosztály keresi meg és szinte lehetetlen hogy 20 éves lányok keressék meg bár egy egy gazdag lány már bérelte de kifejezetten 20-28 éves korosztály nem keresi nagyon a férfi prostikat... Külföldön éri meg de akkor éri meg a legjobban ha vállalsz férfiakat ha be vállalod akkor luxust is meg adhatsz magadnak amúgy meg nem.. Keresd fel Takács Milánt ( Gagastar) Ő tud tanácsot adni. 22 L
2016. szept. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
68%

#5 lehet ámítani, de Magyarországon nem találsz olyan nőt aki fizetne szexért, ilyen a filmekben van... jó, tudom hogy kisarkítottam, mert van ahol ez előfordul, de nem itt nálunk, legfeljebb Bp-n lehetne összeszedni egy-két női kuncsaftot...

meg manapság annyi szexpartner kereső van, hogy abszolút esélytelen, ott bármilyen nő kap szexet

2016. szept. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nem 1 vonzó szakma ez a pénzért megdugunk,kinyalunk és leszopunk mindenkit foglalkozás :D Inkább maradok a BKV busz sofőrködésnél :) Kell az ilyenhez is ám gusztus !
2016. szept. 6. 11:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!