Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez a szüzesség elvesztésének...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a szüzesség elvesztésének minősül? +18

Figyelt kérdés
Egy szexuális szolgáltatást árúsító nő kiveri a férfinak akinek korábban nem volt semmilyen kapcsolata szexuális téren, az a szüzesség elvesztésének minősül?

2016. szept. 6. 18:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
62%

ezt kurv_zásnak hívják...

Ha te így akarod az első alkalmat megélni lelked rajta...

Én a volt barátnőmmel éltem át nagyon szép emlék és nem bántam meg h nem mentem bele 17 évesen egyéjszakásba, vagy h 18 évesen haverral nem mentem el kurv_zni...

hanem 19 évesen megismerkedtem egy csinos intelligens lánnyal akivel 3 hónap (ismerkedéstől számítva mindennel 6-7 hónap) után szeretkeztünk :)

Most 24 vagyok

2016. szept. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Komolyan érdekel hogy ki erkölcsileg hogy gondolja. Ha egy k*vát megcsinálsz és nem fizetsz; az bolti lopás vagy nemi erőszak? Ugyan ilyen paradox pszichológiai kérdés független hogy a szituáció valós avagy sem. Érdekel a vélemény.
2016. szept. 6. 18:15
 3/14 anonim ***** válasza:
# 1 Már megint az okoskodás. Én meg 25 vagyok, és a nők le se tojnak. Én is max akkor tapasztalhatnám meg a dolgot, ha elmennék egy hivatásoshoz. De még nem voltam, viszont úgy látom, csak az az egy esélyem marad. Bár már ott tartok, hogy az se nagyon érdekel. Szóval mindegy. Lehet, hogy szűzként halok majd meg, de már leszarom. :D
2016. szept. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

nem okoskodni akartam...

nem vagyok sztár a nők körében

3 éve vagyok szingli ez idő alatt 1x volt 1 fél éves kalandnak minősülő járjunk össze dugni dolog...

2016. szept. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Küldjetek magatokrol képet, hogy a tapasztalatlanok tudják hogy kell kinézniük és hogy ne. Csak költői ne válaszoljatok.
2016. szept. 6. 18:25
 6/14 A kérdező kommentje:
Szóval olyan komplex a kérdés hogy senki nem mer véleményt nyílvánítani! Megragadnám az alkalmat hogy lipsitz és czeizel-endre szexuál pszichológiai tanulmányából idézzek. Mindkettő ugyan azt írta: az "első szexuális élmény meghatározó egész életed során."
2016. szept. 6. 18:28
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy heteroszexuális férfinak az szüzesség elvesztése, ha berakja a farkát egy nő puncijába és addig dugja amíg el nem élvez
2016. szept. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nyelvtan hiba nélküli volt de én is csak egy unatkozó troll vagyok... Szóval válasz pontot kap. :D
2016. szept. 6. 18:29
 9/14 A kérdező kommentje:
#7 like pont.
2016. szept. 6. 18:30
 10/14 anonim ***** válasza:
Azt gondoltam kérdező h a kérdést megfelelő komolysággal írtad ki, ergo én ennek megfelelő komolysággal igyekeztem azt megválaszolni és még azon túl kitérni kissé a pszichológiai eredményére is annak amit a kérdésben felvettettél...
2016. szept. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!