Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez most mégis milyen kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most mégis milyen kapcsolatnak minősül? Érdemes ebbe bele menni?

Figyelt kérdés

Összejöttem egy pasival, tegnap mondta, hogy menjek el hozzá filmet nézni. Még akartam tudni, hogy hogyan állunk mivel már egyszer megpróbáltuk, de nem jött össze. Azt mondta, hogy őszinte lesz, kedvel, de nem kepzeli, hogy hosszú távon működne velem. Nem hiszi,hogy elvesz feleségül, stb. Nem mintha vártam volna... de mondta, hogy elmennenk randira, és szexelnenk is, csak senki nem tudná rólunk.

(Együtt dolgozunk, közös a baráti társaságunk )

Nem tudom, hogy ez most minek minősülne. Alkalmi kapcsolat, rövid távú kapcsolat? Mind a ketten szinglik vagyunk, szóval nem megcsalas.

24/N, 27/F


2016. aug. 19. 16:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Inkább barátság extrákkal, csak diszkrét alapon.

Ennyire szégyell téged, ha nem akarja nagy dobra verni a kapcsolatotokat a barátaitok előtt?

2016. aug. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem szegyell, mert együtt mentünk sátorozni a baratainkkal, és lattak, hogy együtt voltunk meg, h egy sátorban végeztük a második este, szóval képben vannak.
2016. aug. 19. 16:16
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyértelműen laza kapcsolatot akar, főleg szexet.
2016. aug. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Érdemes ebbe bele mennem? Mi van ha kötődni kezdek egy idő után?
2016. aug. 19. 16:52
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell tudni, hogy mennyire tudod majd elfogadni, ha azt mondja, hogy vége.
2016. aug. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Csak szex (egészségügyi dugás) és más semmi.

Párszor dugna veled, amíg nála nem kerül képbe olyan csaj, akivel hosszú távon tervez, de legalább fel meri vállalni nyilvánosan. Arra jó leszel.


Te tudod, hogy bevállalod-e. Elég régimódi vagyok, nekem ez megalázó lenne. Mondjuk én eleve csak olyannal szexelek, akivel legalább "járunk", és vannak kölcsönös érzelmek.

Tudom, hogy ez ma inkább ciki, mert éljen a szex, és a nők is dugjanak minél több pasival, gruppen, swinger, minden jöhet.

Ha te is így gondolod, akkor plusz egy strigula, ki ne hagyd!

Ha te is konzervatív vagy, akkor ne alázd magad azzal, hogy használhatja a tested érzelmek nélkül. (A tisztelet is érzelem!)

2016. aug. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!