Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Házasok nálatok ki kezdeményez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasok nálatok ki kezdeményezi a szexet általában a nő vagy a férfi? Hány éve tart a kapcsolat?

Figyelt kérdés
Akinél nem titok írhat kort, nemet.

#szex #házasság #intimitás.
2016. szept. 6. 23:13
 1/5 icu75 ***** válasza:
11éves kapcsolat 41nő/42férfi heti 1-4alkalom. Megvárom amíg a férjem közeledik. Azért alakult így mert nagyobb a libidóm mint az övé,de nem szereti ha nyaggatom.
2016. szept. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nálunk is hasonló, mint az 1#-es válaszoló esetében , csak férfi oldalról.

11 éves kapcsolat, (38F,38N) Havi 2-3 alkalom.

Eddig nagy gyakorisággal próbálkoztam, de a feleségemnek finoman szólva visszafogott a szexuális "étvágya", így - kissé belefáradva a sok sikertelen próbálkozásba- most már hagyom, hogy ő kezdeményezzen.

38 F

2016. szept. 7. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
19 eves kapcsolat 40F/38N es felvaltva kinek van kedve. heti 1-3.
2016. szept. 7. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
21 éve vagyunk házasak én 49 feleségem 48 éves én már jobban félek a dugástol mint a veréstöl!
2016. szept. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Anyukámék 25 éve házasok és 30 éve vannak együtt ;) szerintem egyformán kezdeményeznek.. Félreértés ne essék.. Nem vagyok szemtanuja de mikor anyukám meg mutatja az új szerzeményét egy szexi fehérnemű együttest akkor egyértelmű hogy aznap lesz valami.. Apum nyilván nem fogja nyalni falni anyámat a szemem láttára Ő az a típus hogy ami a hálószobába való az ott is marad ;) De pl Anyum szokott apuhoz bújni és mikor úgy mond kezdeményez akkor másképp öleli aput.. Olyankor el szoktam menni barátnőmhőz vagy a párommal el megyünk mi is romantikázni.. Illetve csavarogni.. Aztán mikor haza érünk anyu teljesen ki van virulva csillog a szeme.. Szóval a vak is látja hogy Akció volt és jól sült el a dolog ;) Remélem mi is ilyen pár leszünk ennyi év után is ;) 22 L
2016. szept. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!