Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan kidolgozott testű...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan kidolgozott testű férfi akik a telt lányokhoz vonzódnak, és ezt fel is vállalják?

Figyelt kérdés
2016. szept. 7. 08:35
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
70%
Várod a szőke herceget???
2016. szept. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
59%
A legtöbb ilyen pasi csak az ágyban mutatja meg hogy a telt idomok vonzzák.. De az utcán egy fitnesz lady-vel vagy egy fullos pláza cicával mutatkoznak szívesebben... Tudod van az a mondás hogy " Nagy kufferbe jó pakolni csak ciki vele utazni.... " Nagyon ritka aki fel is vállalja... 22 L
2016. szept. 7. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
48%

Én nem, mert kövérek és arra nem is tudom felállna-e


24/F

2016. szept. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
# 2: Nedves álmok? :)
2016. szept. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:

2-esnek igaza van, mint szexre nagyon bejönnek a kövér lányok, de így eljárni mindenhova vele cikisnek érezném :D

mondjuk én annyira nem is vagyok kidolgozott testű :D

2016. szept. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
Max sexre jo de arra is csak azert mert nincs mas
2016. szept. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:

Már megint a fogalomzavar! A kérdező teltet ír, ti meg kövéreztek. Bár az sem egyértelmű, hogy a kérdező mire gondolt. Mert a normáltól a kövérig mindenre gondolnak ilyenkor. Hiába a kifejtős rész, azt üresen hagyja.....

Nekem a telt az aki mellben és fenékben telt, amúgy vékony dereka van. És fenékben nem zsírral telt, hanem izmos szép formásan kerek feneke van. Az ilyen mindenkinek bejön, nem csak az izmos férfiaknak.

2016. szept. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Utolso! A telt nekem is ilyen amit te megfogalmaztal :)
2016. szept. 7. 10:21
 9/29 anonim ***** válasza:
Hát én nem vagyok kövér, de teltenek telt vagyok (Ilyen Kb.: [link] de volt olyan pasi, aki testépítőként dolgozott és teljesen oda volt értem. Szóval ilyen is van, de gondolom nem ők vannak többségben.
2016. szept. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:

utcsó vagyok, link újra

[link]

2016. szept. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!