Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szűz lányok! Szeretnétek ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz lányok! Szeretnétek ha egy tapasztalt fiú venné el a szüzességeteket vagy szűz legyen a fiú is?

Figyelt kérdés

2016. szept. 8. 14:50
 1/9 anonim ***** válasza:
te vagy a tapasztalt és te vennéd el a szüzességüket, ugye? :DDDD
2016. szept. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
A kis tulipán taposó.:D
2016. szept. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Már nem vagyok szűz de vissza gondolva jobban örültem volna ha a pasi is szűz lett volna. 22 L
2016. szept. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Noren1989 ***** válasza:
0%
Telivagyunk szűz lányokkal. Privi ide is jöhet, referenciát tudok küldeni 2, sikeres szűztelenítésről. Jobbak a vidik, mint 2 vakbélműtét élőben!
2016. szept. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
65%
Tapasztalt pasival jobb lenne.
2016. szept. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Tapasztalttal mindenképpen, kinek hiányzik, hogy a kettős bénázás miatt még jobban fájjon... Ha már beleestem és utána derül ki, hogy szűz a pasi, akkor már mindegy, de ha tudnám előre és szüzen nem kezdenék ki szűz pasival!
2016. szept. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Utolsó. Ha te se dugtál még akkor mi a f**t válogatsz?
2016. szept. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem tapasztaltabb pasi vette el. Figyelmes volt velem, meg kisegített egy-két dologban, hogy mit hogyan csináljak, hogy még jobb legyen a szex. :D 19/L
2016. szept. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Most , így szűzként azt mondom ,hogy inkább vegye el egy olyan akinek már van tapasztalata, tudja mit ,hogy kell csinálni , főleg védekezés terén. De lehet ,hogy utólag mást szeretnék.
2016. szept. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!