Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek engedjek neki, és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek engedjek neki, és reménykedjek a változásban, vagy engedjem el? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy van egy párkapcsolatom! Én 20 éves vagyok, a lány most lesz 17. 15 Hónapja vagyunk együtt. Kb. 2-2,5 hónappal ezelőttig minden simán ment. Nem volt semmi gond. De az említett idő tájékán volt egy nagy vitánk, amikor elküldött, hogy vége. Ott volt nagy sírás, fél órával utána kibékültünk! Mindkettőnknek az első komoly kapcsolata ez. Azóta nem az igazi semmi. Rengeteg apró vitánk van, ami állítólag azért van, mert én mindennel felidegesítem, meg rossz amit csinálok, nem törődök vele, stb... Pedig mindig megköszöni, hogy milyen rendes vagyok, kedves, aranyos, gondolok rá, ennivalót csinálok neki, stb.. Az elmúlt 1 hónapban nem volt már szex sem, annyira sokat veszekedtünk. Elmondta kb. 6-szor 1 hónap alatt, hogy szakítsunk, mert már csak nyűglődünk meg minden, én sose mondtam, hogy szakítsunk. Most beszéltem vele erről, azt mondta, hogy csak idegességében. De bennem ezek mély nyomot hagytak. Azóta úgy érzem, hogy nem is kívánom Őt, nem érek hozzá, ami neki rosszul esik. Minden szabadidejét velem akarja tölteni meg azt szeretné, hogy vele töltsem, elhanyagoltam már annyira a barátaimat is, hogy elveszítettem mindet 1 kivételével. Én mindig engedtem mindenhova. Nekem kb. el kell kéredzkedni, ha elakarok menni focizni vagy bárhova. Az esetek nagyobb részében az van amit ő szeretne csinálni, ha nem tetszik amit én, jön a hiszti, és akkor szarnak érzem magam és hagyom, hogy Ő érvényesüljön. Az a baj, hogy hagytam, hogy ő irányítson. Mostanában egyáltalán nem érzem jól magam vele, eltávolodtam tőle, nem is kívánom a szexet(Nem tudom, hogy csak vele vagy mással sem) és nem is akarok vele annyit együtt lenni, de akkor jön a hiszti, hogy de hat nem is szeretem, stb... Inkább tanulnék, de mostanában az sem lehetett, mert Legyek vele, elvette az időmet és így már szar helyzetben is vagyok. Mivel első kapcsolatom, nagyon nehéz kilépni belőle. Nem tudom mitévő legyek, úgy érzem, hogy le kell zárnom, mert nem érzem jól magam vele, és lenne olyan is aki érdeklődik utánam! Sírtam már, mikor ott volt, hogy vége, én kértem, de megbeszéltük, hogy megoldjuk. Eltelt egy hét, de nem változott semmi, talán rosszabb lett. Rengetegszer hiányzik, de van olyan is, hogy nem. Nem tudom miért van ez az egész. Talán túlságosan kötődök hozzá, meg a sok emlék. Sosem voltam bulizós típus, stb...mostanában pedig nagyon kijött rajtam, hogy mennék bulizni, határok nélkül, stb...de hát ugye nem lehet. Szerintetek mit tegyek ebben a helyzetben? Félek, hogy egyedül maradok, nem fogok kelleni senkinek, és nem is leszek már értékes ember senki számára, pedig mindenki azt mondja, hogy ha bolond is vagyok, emberileg, pasik közül, nagyon nehéz olyat találni mint én, mert én rengeteget törődök a partneremmel. Én úgy érzem, hogy már nem akarom annyira ezt vele, mint Ő velem, lehet lépnem kellene. Hiányzik kicsit, de közel sem annyira mint régen. Alapból nem is olyan már mint mikor összejöttünk, teljesen megváltozott. Biztos fájni fog ha vége lesz. De úgy érzem pontot kell tenni az ügy végére. Szerintetek várjak és higyjek abban, hogy Megváltozik az állítása szerint(eddig nem sikerült a két hónap alatt, csak rosszabb lett) vagy lépjek, és bízzak abban, hogy jobb lesz később? Ha maradok, úgy érzem választom a biztos boldogtalanságot, ha lépek, lehet jobb lesz, lehet rosszabb.

Ti mit gondoltok?

17/L, 20/F



2016. szept. 10. 08:24
 1/10 A kérdező kommentje:
Majd elfelejtettem, a szexben sem egyeznek a vágyaink már, nem jó a szex sem, nem tudom élvezni mint régen. :(
2016. szept. 10. 08:25
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha már ilyen sok a vita köztetek akkor engedd el lépj tovább.. Ez a szerelem már elmúlt.. 22 L
2016. szept. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 icu75 ***** válasza:
Hát ahogy írtad nekem az jött le hogy ennek a kapcsolatnak nem sok jövője van. Fiatalok vagytok,még nincs se gyerek se közös egzisztencia. Inkább lépj ki most,(amíg nincs senki más képben) és azt se hallgasd el hogy miért szakítasz,legyen esélye a lánynak is tanulni a hibákból. Gondolom te is fogsz. Mindenkivel megesik hogy rosszul választ és hibákat is mindenki követ el,ez sosem baj ha tanul belőle. Én is 30évesen lettem képes harmonikus kapcsolatra,volt rossz választásom és hibáim is bőven.
2016. szept. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Es mi lesz ha pl. Ket honap mulva meggondolom magamat, hogy annyira hianyzik, hogy habar most rossz volt, meg is vele szeretnek lenni, de pl mar keso lesz nala? Mellesleg szexelni egyaltalan nem akarok vele, nem is tudtam kielegulni mellette...nem volt semmi valtozatossag, csak em mozogtam kb, 2 poz volt, semmi uj, unalmas volt. Valoszinu ebbol konnyes bucsu lesz sajnos!:-(
2016. szept. 10. 09:01
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem is engedd el.

A sok vita egyikőtőknek sem jó és mivel írtad is, hogy szinte mindig ez megy, így már tényleg nincs sok értelme.

Nem könnyű döntés, de ha benne maradsz akkor egyre rosszabb lesz neked is meg neki is. Én tudom, hogy legtöbben az elsőt az igazinak szeretnék, de ez ritkán jön össze.

21/L

2016. szept. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

sajnos ez a történet véget ért :\

kezdj új életet

25/L

2016. szept. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Túl fiatal vagy te még barátom ahhoz, hogy ilyen felesleges kapcsolatokkal szenvedtesd magad. Milliószámra találhatsz jobbat ennél a párkapcsolatnál.

Hidd el, hogy ugyanezt fogod gondolni te is pár év múlva.

Erre garanciát merek vállalni!

2016. szept. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az elso harmadáig olvastam de az alapján ez a dolog meghalt

Lepjetek tovább

2016. szept. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Csak negatívumokat írtál. Semmi nem jó. Szerintem itt nincs is igazán kérdés. Csak megszokásból vagy vele vajon? Kissé úgy tűnik nekem. Az természetes, hogy hol így érzel, hol úgy, hol hiányzik, hol nem. Ez zavar össze. Majd elmúlik és rendeződnek az érzéseid. Koncentrálj másra. Legyenek más vágyaid, legyen az előtted, hogy lesz majd egy lány, akivel minden jó lesz, akit kívánsz, aki nem korlátoz, jól érzed magad minden vele töltött percben és nem rontod el az életed még a rossz tanulmányi eredményekkel is. Mégis te mennyire lehetsz fontos a lánynak? Ha igazán szeretünk valakit, akkor csak jót akarunk neki. Ez igaz rá?? A hiszti, sírás és egyebek nem oldanak meg semmit, pillanatnyi dolgok, amik akkor befolyásolnak. De javult bármi is? Ugyan, ne légy buta. Fiatal vagy, megteheted, hogy továbblépj.
2016. szept. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Fél-egy év az első nagy vízválasztó. Eddigre bomlik le a szerelemért felelős hormon a szervezetben. Ha 15 hónapból levonod a 2,5 hónapot...
2016. szept. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!