Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van rá esély hogy felvegyenek,...

Van rá esély hogy felvegyenek, vagy ne nagyon reménykedjek benne?

Figyelt kérdés
Körülbelül 2 héttel ezelőtt jelentkeztem egy állásra egy elég ismert és komoly helyre, még aznap vissza is hívtak és behívtak pár nappal később próba napra, nagyon rendes volt mindenki, azt mondták szimpatikus is vagyok nekik, és majd a jövőhét folyamán hívnak a 2. körös interjúval kapcsolatban, eltelt egy hét, nem hívtak így én telefonáltam nekik, mondták, hogy kicsit elhúzódott a dolog, de még aznap később vissza hívtak, és ezen a héten hétfőn kellett bemennem, akkor már a vezetővel beszélni. A bérigényem rendben volt, azt mondta igazából csak pozitívumokat hallott rólam, megbeszéltünk mindent, és jövőhét hétfőn (aug. 1) akár már lehetne is kezdeni, csak a szerződést még alá kellene előtte írni ugye, amelyre azt mondták, hogy még a héten sor kerülhet rá. Na már most ma már csütörtök van, még mindig nem hívtak, így betelefonaltam, hogy számítsak-e a dologra, vagy nem sikerült, mire azt mondta az az úriember akivel az első alkalommal beszéltem, hogy a vezető szabadságon van, még nem tudnak semmit, hogy felvettek-e, és a jövőhét folyamán mindenképp hívnak. Nem igazán vagyok tapasztalt ezen a téren, ezért kérdezem, hogy lehetséges, hogy felvesznek, csak kicsit csúszik a dolog pár napot, vagy ez csak amolyan ködösítés? Egyébként nagyon rendesnek tűnt mindenki, így elsőre nem mondanám, hogy csak szórakoznak velem, de most egy kicsit elbizonytalanodtam.

2016. júl. 28. 12:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehetséges, tényleg szabadságidény van.
2016. júl. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!