Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kissé csomos a spermám és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kissé csomos a spermám és neha sajgó érzest erzek a herembe. Dokinal még nem voltam viszont van egy csaj akivel lefekudnék es guminélkül akarja mit tegyek? Nemibetegség lehet vagy prosztata gyulladás?

Figyelt kérdés

2016. szept. 11. 15:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet megaludt benned :D


Na komolyra fordítva, ha ez igaz, jobb elmenned egy dokihoz. Nem a lány miatt, hanem magad miatt. Lehet, hogy most könnyen kezelhető, de később mát nem lesz az.

Dokitól ne félj, naponta vannak ilyen betegei, nem a farkad nézegeti, hidd el!

2016. szept. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Noren1989 ***** válasza:

Lövésünk sincs, de ha már tippmixelünk, egy hererákkal emelném a tétet.


Irány a doki.

2016. szept. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mielőtt nemi életet élnél, vizsgáltasd ki magad és ha megvannak az eredmények és kikezelnek, utána élj nemi életet.

Nem tudni, mi bajod van, lehet egy fertőzés, amit átadsz a lánynak. Illetve természetesen sok más is lehet.

2016. szept. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Vedekezek gumivak akkor addig
2016. szept. 11. 17:05
 5/7 anonim ***** válasza:

Az óvszer sem véd meg mindentől. Mert pl. ha orális szexre kerül a sor, egy fertőzés úgy is átadható.

Én nem élnék a helyedben addig nemi életet, míg nem vizsgálnak ki!

2016. szept. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kb 4hete rrzem ezt. Azota 2nővel is lefekudtem semmi bajuk. Ugy hogy nem vedekeztem. Szoval szerintem csak nem lesz gond ha igen akkor keten megyunk a dokihoz
2016. szept. 13. 10:34
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

"Azota 2nővel is lefekudtem semmi bajuk. "

Sokáig is tud lappangani egy esetleges fertőzés, illetve 4 hét alatt két nő, azért nem tűnsz olyannak, akivel ezt feltétlen meg is osztják, ha mégis bajuk lenne.

De lelked rajta, csak azt sajnálom, akivel így lefekszel!

2016. szept. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!