Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok! Ha egy hosszabb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Ha egy hosszabb szexkapcsolatban a csaj hirtelen nem jelentkezik, illetve elérhetetlen, hogyan reagáltok?

Figyelt kérdés
2016. szept. 11. 20:00
 1/8 anonim ***** válasza:
sehogy, csinálom a dolgaimat aztán egyszercsak majd előkerül, ha meg nem akk majd lesz másik, nemkell túldramatizálni
2016. szept. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
39%

Szexkapcsolatban a felek nem tartoznak beszámolóval se elszámolóval sem ha akarnak angolosan is távozhatnak ebből a " kapcsolatból " mert csak a szex miatt találkoztak semmi másért.. Egy valami kötelező az ilyen " kapcsolatban " az pedig az Óvszer!!!!!!! Fordított esetben én sem akadtam ki ha az aktuális férfi partner már nem jelentkezett vagy nem volt elérhető

Kerestem mást.. Ha újra jelentkezett akkor se kérdeztem tőle hogy mi volt vele.. Találkoztunk szexeltünk le zuhanyoztunk Ő jobbra én balra és mind a ketten mentünk tovább... Felesleges ezen ki akadni vagy zokon venni... 22 L

2016. szept. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha férfi lennék, biztos személyesen keresném fel.
2016. szept. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
valami nyomot hagyna bennem emberileg. bár nyilván számít, hogy milyen szex kapcsolat. ha nulla beszélgetés csak basz.ás és aztán köszönés nélkül el, akkor végülis belefér :D
2016. szept. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
de én inkább akarnék valami többet az ilyennél. valamennyire muszáj ráhangolódni a másikra megismerni.
2016. szept. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Semmit nem erdekelne
2016. szept. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
"F_szé nem ír ez a r_banc..."
2016. szept. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Hosszabb szexkapcsolatban", tehát nem 2-3 alkalomról van szó. Nem 2 vadidegenről.

Egy hosszabb szexkapcsolatban már egy barátság félének is ki kellett alakulnia. Ilyen módon, ha hirtelen eltűnne a másik, várnék pár napot, aztán elkezdeném hívni, írni neki, hogy él-e még, történt-e esetleg valami baja.

27N

2016. szept. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!