Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti miből érzitek azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti miből érzitek azt egy szexkapcsolatban, hogy a csaj elkezdett kötődni hozzátok és többet szeretne?

Figyelt kérdés

2012. dec. 20. 00:55
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
semmiből, mert ilyen ostobaságba, mint a szexkapcsolat, nem megyek bele.
2012. dec. 20. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

Onnan, ahonnan bárki, ha nem szexkapcsolatról van szó.

Nem akarja észrevenni az elutasításaidat, feszt a te társaságod keresi, már nem csak szexelni akar veled, hanem szépen bevonni a mindennapjaiba. Ezzel még nem is lenne baj, mert például a haverokat is be lehet mutatni otthon, meg a barátokat is, de ő konkrétan képzeleg a jövőtökről, sokszor tesz erre vonatkozó célzásokat is.

Viszont ez általában nem egy két szextől alakul ki, hanem mondjuk 2 hónap, fél év, amikor már lehetőleg valamennyire ismeritek a másik testi igényeit, hozzátársulnak akaratlanul a lelki igények is, és ez az, amit megszeret a másik.

2012. dec. 20. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem az ilyet,lenne kikkel,de nem.Egy hogy ki tudja kikkel dug rajtam kívül még.Meg amúgy sem az én stílusom.
2012. dec. 20. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

Ti férfiak vagytok?


Életemben nem hallottam még ilyet, hogy egy szexkapcsolatra nemet mondanak.

2012. dec. 20. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
4. tessék? szted attól lesz férfi a férfi mert lefekszik az első adandó alkalommal akivel lehet? nagyon el vagy tévedve te, hallod! a korszellem nagyon magával ragadott: aki nem azt követi, ami a divat, az nem férfi. érdekes felfogás. hát én nem akarok csak úgy ágyba vinni nőket, már ne is haragudj. ha emiatt nem vagyok férfi a szemedben, tudlak sajnálni nagyon! :D
2012. dec. 20. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
4 Férfi vagyok dugunk ?
2012. dec. 20. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

Én meg téged sajnállak, amiért képtelen vagy pár magyar mondatot értelmezni. Mondtam én egyetlen szóval is, hogy ettől nem vagy férfi? Vagy hogy nem gondollak annak?


Rákérdeztem, mert soha nem tapasztaltam ilyet és mivel a nemetek nem volt a válasz végén, ezért nem voltam benne biztos.


Így már világos?

2012. dec. 20. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Na, a 72%-osnál legalább egyértelmű és általában ez szokott lenni a reakció, főleg ezen az oldalon.



És ha 250 kg vagyok 165 cm-hez? :)

2012. dec. 20. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
heheh fested a szart csak azért kérdeztem mivel aki nem megy bele sex kapcsolatba az nem férfi és igazad van valahol álszent dolgok vannak itt ha van egy szép lány és azt mondja hogy dugjunk hetente aki erre nemet mond vagy szerelmes vagy meleg vagy valami problémája van önbizalom hiány sex kapcsolat egy lányról szól általában bár lehet vannak szerencsésebbek de az biztos hogy a nők sokkal perverzebbek és jobban igénylik a dugást de psszt ez titok kb olyan mint hogy nem finganak :D
2012. dec. 20. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Nem jobban, csak épp ugyanannyira :))


Nem maguk miatt titkolják ezt, hanem amiatt, ahogyan egy nő szexuális közeledését a társadalom meg úgy egyáltalán egy férfi megítéli.

Azért valljuk be, irtó szánalmas amikor egy nő könyörög a szexért.

2012. dec. 20. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!