Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a barátnőm megbocsájtotta,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátnőm megbocsájtotta, hogy egy másik lány kézzel könnyített rajtam, akkor Cuckquean is lehet?

Figyelt kérdés

A Cuckquean a Cuckold női megfelelője. Annyit tesz mindkettő, hogy valaki élvezi, ahogy a párjával más van, akár meg is nézi.


Létezik, hogy legbelül izgatja a tudat, hogy más ért hozzá a farkamhoz?


(A kérdés alatt légyszi ne engem ekézzetek, lepontozni nem fogok senkit.)



2016. szept. 12. 09:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Elképzelhető, de az is, hogy csak azért bocsátott meg, mert szeret és nem akar elveszíteni. Ez utóbbi esetben nem fogja élvezni a kukkolást. Sajnos több infó nélkül nem igen lehet eldöntenimi is van pontosan a háttérben.
2016. szept. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy izgatja, de szerintem valószínűbb hogy nem, csak szeret és nem akart elveszíteni. De a reakciójából derülhet ki inkább...ha egész könnyen megbocsátott vagy semmi se volt akkor lehet inkább az első, ha sírt, sokáig gondolkodott hogy mi legyen, nehezen hozta meg a döntést akkor nem valószínű hogy izgatja a dolog.
2016. szept. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
hátnem tudom. Engem is izgatna (DE CSAK FANTÁZIÁBA) ha a barátnőmet előttem megdugnák..stb de való életbe tuti hogy szarul esne és meg is ölném az illetőt ha hozzá is nyulna egy ujjal is.
2016. szept. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Hát igen, fantázia szintjén sok minden izgatja az embert. Ezzel nincs is baj. Volt sírás persze, pofon, stb.


De aztán mégis nagyon rám volt cuppanva. Nem vagyok az egészre büszke. Több privit is kaptam, főleg nőktől, akik azt hitték. Nem... és örülök, hogy együtt maradtunk.

2016. szept. 12. 10:23
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem csak szimplán adott neked még egy esélyt bár kevesebb bizalommal mint előtte.. 22 L
2016. szept. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

"Több privit is kaptam, főleg nőktől, akik azt hitték."


Hát persze.

2016. szept. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
#6: Ahogy érzed. :)
2016. szept. 12. 12:43
 8/11 anonim ***** válasza:
92%
A kérdésedtől rögtön pinagőzben örjöngő, tüzelő nők ezrei akartak könnyíteni rajtad logikus és életszerű. Nyilván a kérdésed is valamelyik recskázáson született fantáziád
2016. szept. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

egyértelmű, hogy csak lenyugodott és megfontoltan úgy van vele, hogy megbocsájt, mert szeret és nem akar elveszíteni.

Az meg, hogy rádmászott azt jelenti, hogy féltékeny és emiatt jobban beléd ereszti ezentúl a körmeit és nem fog benned bízni más lány társaságában.


A Cuck meg ha jobban megnézed a megalázásról szól. Amire inkább te gondolsz az a Hotwife és annak a pasi megfelelője.

Lehet élvezi, hogy ezzel őt megaláztad, de nagyon nagyon kétlem, ez a fantázia a lányok körében nagyon nincs elterjedve és a lányok kevésbé osztják meg a pasikat mint fordítva.

2016. szept. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

#9. Köszi a válaszod. Igen, inkább úgy gondolom, ahogy leírtad, a szituáció izgatta fel, a megaláztatás, de nem nézné meg élőben.


Nem faggatott ki. Nem kérdezte csak felszínesen, hogy milyen volt. A lányt egyből lecsekkolta a neten, stb. Viszont már másnap lefeküdt velem. Ezt furcsáltam a legjobban, és egy orbitálisat élvezett, pedig úgy, hogy előző nap mondtam el neki, nem hiszem el, hogy szex közben nem ezen kattogott.


Nem akarnám megint megtenni, és most javult is a szex közöttünk.

2016. szept. 12. 15:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!