Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexkapcsolatban kölcsönös...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolatban kölcsönös törödés és odafigyelés már átlépi a határt?

Figyelt kérdés

2016. szept. 12. 16:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Szerinted az emberség átlépi a határt?
2016. szept. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Dehogy! Ez alap! Enélkül hogy működhetne jól? Hiszen pont az egy ilyen kapcsolat lényege - véleményem szerint - hogy a szex a lehető legjobb legyen! Ehhez pedig kell a kölcsönös törődés és odafigyelés!

40+Ffi

2016. szept. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
a szexen túlmenő gondoskodásra gondoltam
2016. szept. 12. 16:19
 4/17 anonim ***** válasza:

Nem, nekünk ez teljesen természetes volt.

F

2016. szept. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nálunk is belefért. Érdekelt minket mi van a másikkal, mit csinál, hogy van stb. Számomra még a szexpartner sem csak egy lyuk. 36F
2016. szept. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Miben nyilvánul ez meg? Van akiknek belefér van akinek nem. Én egy gyárilag gondoskodó nő vagyok, nekem simán beleférne...
2016. szept. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy a két félnek mi fér bele. Hogy ők miben egyeznek meg.

Egy a lényeg, hogy érzelmek, szerelem és elköteleződés nem fér bele. Hogy ezen túlmenően egyesek elmennek közösen szórakozni, mozizni, vacsorázni és néha együtt nézik a tv-t mondjuk összebújva, vagy érdeklődnek egymás hogyléte felől, szoktak beszélgetni egymással, ha a két félnek ez megfelel, akkor nem lépi túl a határt.

A gond akkor van, ha ez egyoldalú.

2016. szept. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Ha valakivel szexelek, akkor azzal beszélgetek is. A vonzalom kell, amihez hozzájárul a személyiség is.
2016. szept. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Én mint nő igényelném a törődést, de ritka az a férfi, aki megtudja ezt adni. Szóval marad ez az állapot, hogy jó-jó, de valamilyen szinten mégiscsak rosszul érzem magam.
2016. szept. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
9-es ez azért van, mert nem a megfelelőt fogtad ki. Tekintettel arra, hogy nem komoly kapcsolatról van szó, keress jobbat nyugodtan. ;)
2016. szept. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!