Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elkapható e valamilyen betegsé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkapható e valamilyen betegség prostituált mellbimbójának szopásától?

Figyelt kérdés
Nagyon vonz egy prosti gyönyörű nagy melle viszont parázok a nemi betegségektől, gondolom elég sokan szopják a mellét. Nem találtam semmit arról, hogy bármilyen nemi vagy vírusos, bakteriális betegség elkapható lenne egy ilyen aktustól. Természetesen az aktushoz óvszert használnék és szájjal max a mellbimbóját kényeztetném. Köszi a válaszokat.

2016. szept. 14. 06:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
nem
2016. szept. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Bőrgomba, nátha...
2016. szept. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Mellbimbó szopkodástól még nem kapsz el semmit
2016. szept. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha szoptat és van teje akkor igen.
2016. szept. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Majd ha veled van, elkezd masztizni, előbb ujjazza magát miközben szopkodod, majd a mellét simogatja és voilá! Máris a szádban a nemibeteg p1nanedve!
2016. szept. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Scav ***** válasza:
100%
Kényezteted a mellbimbóját? :D Kár, hogy neki ez munka és színészkedés, megjátszás. Amíg kényezteted, az jár a fejében, hogy legyen már vége a napnak :D Nagyon elenyésző a száma azoknak a prostiknak, akik ténylegesen élvezik is az aktust.
2016. szept. 15. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
75%

Nem elég hogy forog a szeme majd, hogy "öcsém, a degenerált újszülöttkorba vágyik vissza és meg kell szoptassam", de még bőrgombás lesz a nyelved illetve lenyeled a pinanedvet a mellbimbójáról amit előtte kent fel rá h felhúzzon...


Mi van egyébként veled?

Ilyen szerencsétlen vagy h nőt se tudsz magadnak szerezni? Tiszteld már meg magad, a farkad no meg a nyelved!

2016. szept. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
xD utolsó :D ez jó volt.xDD :D
2016. szept. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Az utolsó nem jó volt hanem inkább egy elkeseredett primitív próbálkozás egy tahótól aki engem oktat ki hogy kivel szexeljek de ő meg az ilyen bejegyzeseket keresi unalmában h beszólogathasson idegeneknek, annyira unatkozik két rejszolás közt. A kérdés nem csak nekem fontos hanem azoknak is pl akik nem prostikkal akarnak szexelni hanem nőkkel ingyen de nem tudhatja h kivel feküdt össze es legalább tudni fogja h ez a rész is lehet necces hiába védekezik óvszerrel. Amúgy köszi van nőm de nem áldották meg olyan nagy keblekkel mint amit szeretek de szeretem őt és elhagyni nem fogom és megfertőzni sem akarom csak mert egy évben egyszer ki szeretném élvezni azt amit szeretek és jah nem vagyok tökéletes, ez van. Neked amúgy biztos nincs senkid szal gondolkozz el a dolgokon mielőtt másokat oktatsz ki ;-) köszi azoknak akik éredemi válazokat adtak
2016. szept. 17. 13:17
 10/14 anonim ***** válasza:
Szóval szereted a nődet, de nincs nagy melle ezmiatt megcsalod? Ha jól értelmezem a válaszod?!
2016. szept. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!