Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek szerelmes belém?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szerelmes belém?

Figyelt kérdés

Középsuliba járok,az egyik férfi tanárom állandóan csipkelődik órán és volt hogy kezet fogtam vele és megsimogatta meg mondta hogy vonzónak tart. Nagyon meg szokott figyelni,ha rossz napom van aggódik értem,együtt érez. Egyszer rá kérdeztem de nem adott konkrét választ csak annyit mondott hogy nem szerelmes típus. Mi a véleményeteket?

18/L



2016. szept. 14. 21:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem. Biztos, hogy nem szerelmes beléd. Nem kell ebbe beleképzelni semmit.
2016. szept. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Semmit nem képzelek bele,próbálom megérteni a szituációt.
2016. szept. 14. 21:37
 3/8 Orultseg123 ***** válasza:

En kicsit huncutnak latom:)) ahogy igy elmondtad.

Ne dolj be neki hamar, varj meg, ne kezdemenyezz! Utasitsd parszor vissza, megha nem is ugy gondolod. Es ha kitart, ugyan ugy figyel rad, aggodik erted, segit... Gondold at te igazabol mit szeretnel.

Ő hany eves?

2016. szept. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék tőle semmit. Szerintem 48 körül lehet.
2016. szept. 14. 21:40
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem "$zerelmes típus", de megnéz... Csak még akarna dugni.
2016. szept. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Csak vágyakozik de nem szerelmes. Miért is lenne?
2016. szept. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Úgy tudom a férfiak könnyebben esnek szerelembe (gondolom azért mert csajozni nehezebb),de én is tévedhetek.
2016. szept. 14. 22:12
 8/8 Orultseg123 ***** válasza:
0%

Uridtereen:DD ne foglakozz vele!!!! Szerintem nem te vagy az egyetlen lany akinek igy "kedveskedett" leyszives ne menj ebbe bele semmilyen fele keppen!

Es ha ujra csinal valami gyanusat csinal vagy esetleg fogdosodik mond hogy mar tul meszzire ment es legyszives hadjon teged beken. Sem korban sem eszbn nem illetek ossze. EsBIZTOS VAGYOK BENNE HOGY NEM SZERLMES BELED! Orulok ha segithettem.

15L

2016. szept. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!