Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan vegyem rá a barátnőmet,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá a barátnőmet, hogy gyakrabban engedje az arcára. és ne irtózzon tőle?

Figyelt kérdés

Magától szinte sosem csinálná, nekem kell kérni, akkor viszont általában húzza a száját és csak tűri. Hiába mondtam neki, hogy irtó szexin áll az arcán, hogy számomra ez nagyon dögös látvány, stb. De nem hozta meg igazán azt a változást, amit szeretnék.


Olyan lány ne írjon, aki szerint ez férfi dominancia/megalázás, mert nem vagyok kíváncsi erre... ;)



2016. szept. 15. 10:08
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
93%

Ez egy érzés, és nem döntés. Tehát te semmivel nem tudod rávenni őt, hogy élvezzen valamit, amitől egyébként undorodik.

És az IS a férfi dominancia jele, hogy ennek ellenére is az arcára vered a fa.szod, és még el is várod, hogy élvezze a megalázást.


Gondolom, ha ő azt élvezné, hogy a szádba pisilhet, te is mosolyogva nyelnéd az arany sugarat, mert ő élvezi.

2016. szept. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
83%
Ha húzza a száját és csak tűri, az azt jelenti, hogy számára nem hogy nem élvezetes, vagy semleges ezt csinálni, de egyenesen rossz. Hiába áll neki szexin, hiába dögös számodra a látvány, számára ez már sok, és nem szívesen csinálja. Ezt neked tiszteletben kell tartanod. Vannak dolgok, amiket az ember szívesen bevállal a másik öröméért, de olyasmit én se csinálnék, ami nekem taszító vagy kellemetlen. És ha ezt a párom nem lenne hajlandó elfogadni és erőltetni akarná, valószínűleg elhagynám.
2016. szept. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:

Szerintem egy férfi is csinál rengeteg dolgot szex közben, ami neki nem okoz kifejezett élvezetet, viszont élvezi azt, ahogy a partnere élvezi. Nagyon sok emberből hiányzik ez a felfogás, valószínűleg a férfiak közt is. Nem kell túlmisztifikálni ezt az arcra élvezés dolgot. Ha a párod élvezi, akkor neked is élvezetet okoz, hogy örömet okozol neki. Minden más mellébeszélés.


Szóval, hogyan változtassak szerintetek a helyzeten? Valaki tudna tanácsot is adni?

2016. szept. 15. 10:22
 4/40 anonim ***** válasza:
56%
Az arcra élvezés kicsit számomra megalázó dolog.
2016. szept. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
78%

"Ha a párod élvezi, akkor neked is élvezetet okoz, hogy örömet okozol neki."


A te felfogásoddal van probléma. Gondolj bele, biztos van olyan dolog, ami számodra nem tartozik az élvezhető szexualitáshoz, neked már túl sok vagy túl bizarr, vagy csak szimplán undorító. Másnak meg pont az izgató. Ha ilyesmivel állna elő a barátnőd, hiába akarnál neki örömet okozni, és hiába élveznéd, hogy ő élvezi, nem fogod tudni élvezni, hiszen kellemetlen, rossz, undorító, taszító stb.

Én nő vagyok, kifejezetten odaadó és önfeláldozó típus, de simán mondok nemet dolgokra a szexben. Ha valami számomra rossz, tök mindegy, hogy mi az oka, azt nem fogom tudni élvezettel csinálni, és egy normális partner nem fogja élvezni azt, ha közben látja az arcomon, hogy szenvedek. Ami alapvetően semleges számomra, azt nagyon szívesen megteszem a másik félnek az örömére.

2016. szept. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:
Legközelebb nem írom le, amit a kérdés után írtam. Látom teljesen felesleges...
2016. szept. 15. 10:25
 7/40 anonim ***** válasza:
65%
Ja, menj be egy cipőboltba és verd az eladók arcára, de légyszi várd meg míg kiérkeznek a mentők érted.
2016. szept. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
77%

Ez nem férfi dominancia, csak szimplán egy idióta vagy kérdező.


Komolyan az ilyenek mint te hogy találnak párt? Nem az a lényeg, hogy most szexi e szerinted úgy, vagy nem. Az a lényeg, hogy valamit rá akarsz erőltetni amitől ő undorodik. Érdekes, az én barátom megértette, hogy NEM fogom engedni, hogy a számba élvezzen lenyelni a spermáját pedig főleg nem fogom, mert olyan keserű, hogy azt szavakkal nem lehet elmondani. Érdekes, ő ezt elfogadta, nem erőltette sosem, és képzeld, nem is egyszer mégis engedtem neki, sőt le is nyeltem. Miért? Mert nem stresszelt azzal, hogy erőltette a dolgot, és amikor úgy éreztem magam, hogy belefér, vagy jobb volt az íze magamtól megcsináltam neki, mert szeretem, és mert tudom, hogy elfogad.


Ez rólad nem mondható el. És ilyen körülmények között ne is várd, hogy a lány örömmel belemegy a kis játékaidba.

2016. szept. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
81%

Sehogy.

A szeretkezés nem arról szól, hogy hogy vegyük rá arra, amitől irtózik. Ez két emberről szól, meg arról, hogy mindkettőnek jó legyen. Nem arról, hogy te kiéld a perverzióidat, ő meg minden együttlétet kellemetlenül éljen meg.

De gondolom, neked ezt már magas lenne felfogni.

2016. szept. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
58%

azért nincs sok olyan dolog amit te nem élveznél a szex közben mégis a "csaj miatt csinálod"

Ez inkább olyan lenne mint hogy ő egy felcsatolhatóval dugna. (bár lehet azt is élveznéd)


Az egy dolog, hogy neked élvezet és emiatt "kellene csinálnia", de a nagy kérdés, hogy neked tényleg akkkkora élvezetet ad, hogy ráveszed a párodat egy olyan dologra amit ő nem szeretne?

Én is szeretnék sok mindent az ágyban, de azért ha valamit párom nem szívesen csinál (még akkor is ha én szeretném) akkor nem szívesen erőltetem, mert nekem fontosabb a párom boldogsága mint az enyém.

2016. szept. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!