Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek van olyan 40...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van olyan 40 feletti nő aki komoly párkapcsolatra vágyik de mellette szeret sokat maszturbálni és ezt megosztaná leendő párjával?

Figyelt kérdés
2016. szept. 16. 10:02
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Kizárt, hogy elmondanák bárkinek is! Árkád-WC-ben gyors, sunyiban lezavarják a selfpinázást, aztán kussolnak róla örökre. :/ Sad but true.
2016. szept. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyes, lehet, hogy igazad van, csak azt magyarázd meg nekem, hogy miért kéne elmennem az Árkád vécéjébe, ha maszturbálni akarok? :-o


A kérdésre válaszolva, nekem a maszturbálás egy pótcselekvés, akkor csinálom, ha akadályoztatva vagyok a szexualitásomban. Ha van párom, akkor nem szeretek sokat maszturbálni, azt szeretem, ha párom elégít ki.

Csak zárójelben jegyzem meg, hogy azért létezik olyan, akinél még a maszturbálás is jobb.

Természetesen volt már olyan, hogy a férjem előtt maszturbáltam, mert őt ez izgatja, de nehogy már az legyen a fő attrakció, hogy én magamnak csinálom, a pasi meg nézi. Pláne "leendő pár" esetében, vagyis egy idegen ember előtt kéne maszturbálni (személyesen? camszex?), aki vagy a párom lesz, vagy nem.

Persze ne add fel a keresést, biztos van ilyen nő.

2016. szept. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
1-esen én is jót mulattam. 40 felett remélhetőleg már van egy saját hálószobája, és nem nyilvános wc-kben kell ezt lerendezni.
2016. szept. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!