Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Első barátnő egy életre az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első barátnő egy életre az túl romantikus, irreális hozzáállás?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel 2 hét után szakítottunk, mert ő elmondása szerint az utolsó barátjaként akar majd számon tartani, de szórakozni szeretne még. Nekem ő volt az első olyan barátnőm akivel szexuális kapcsolat is volt.

Azt mondja ha sokáig együtt lennénk akkor egy idő után engem nagyon zavarna, hogy csak egy nő volt az életemben akivel volt szexuális kapcsolta is. Ez tényleg akkora baj lehet? Nekem eszembe sem jutott...

A szakítás után kb. egy hét telt el és most újra szeretné kezdené az egészet, mert milyen boldog volt mellettem. Fogalmam sincs hogy erre mit mondjak, ez alatt az idő alatt megcsókolta 2 másik srác és én úgy ahogy feldolgoztam a szakítást.

Tehát a kérdés igazából az hogy egy nő egy életre kevés lesz egy férfinak?

Meg szerintetek ez mennyire jó ötlet megint elkezdeni? (nagyon egy hullámhosszom voltunk és ő szakított velem; most hogy megint járni akar... kicsit baleknak érzem magam, mintha csak akkor kellenél ha nincs jobb.. De elég ragaszkodónak lánynak tűnik, nem hiszem hogy baj lenne a hűséggel bármikor is)



2016. aug. 26. 09:14
 1/4 anonim ***** válasza:
93%
Nagyon fiatal es naiv lehetsz. Sajnos magamra, vagyis a fiatal onmagamra ismertem. Mentsd el ezt a kerdesedet es 10 ev mulva olvasd el ujra. Jot fogsz mosolyogni. :) Eletre szolo nem lesz a kapcsolat, de tapasztalatszerzesnek még akár ossze is johetsz vel ujra. :)
2016. aug. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Könnyen lehet, de én ezek után nem jönnék össze vele.


Basszus, szakított veled azért, hogy pasizhasson, és te képes lennél visszafogadni? Ne alázd meg magad ennyire, ő meg legközelebb majd okosabb lesz.


kicsit baleknak érzem magam, mintha csak akkor kellenél ha nincs jobb - pontosan, ha ló nincs jó a szamár is, de te tudod.

2016. aug. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

#1 +1


Dugjad, amíg meg nem telik! :)

2016. aug. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
1 hét alatt 2 srácot máris lekopott. ez ám a teljesítmény.
2016. aug. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!