Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tönkremenő kapcsolat a szexuál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tönkremenő kapcsolat a szexuális életünk miatt. Mi a mindkettőnknek legjobb megoldás?

Figyelt kérdés

Barátommal már egy ideje együtt vagyunk és pár napja, amikor lefeküdtünk szóvátette, hogy szerinte nem vagyunk összeillők így sem.

Tudniillik sokkal jobban áll ő (meg a családja is) anyagilag mint mi (vagy akár a legtöbb átlag ember) és már emiatt is elő szokott jönni ez a "nem illesz hozzám" dolog.

Tegnap amikor megint lefeküdtünk, megjegyzést tett a mellemre, hogy mennyire kicsik és mennyire szánalmas, hogy ő addigra legalább 2x elmegy, mire nekem összejön. Amikor berakta a számba, hogy sz*jam le, megjegyezte, hogy szerinte ezt is rosszul csinálom és amikor elkezdett ujjazni és viszonylag egy kicsit hamarabb elmentem, ő rögtön előjött azzal, hogy ezek szerint csak nem tetszik nekem ami neki odalent van és mekkora egy r*anc vagyok, azt sem tudja hogy egy "magamfajtával" minek kellett összejönnie. Sőt, ma reggel megkért, hogy lovagoljam meg, nemet mondtam, erre olyat vágott hozzám, hogy nem baj, abban sem vagyok jó, így elkezdett maszturbálni, mondván, hogy még az is jobban kielégíti mint én.


Nagyon rosszul esik, hogy ilyen megjegyzéseket tesz, főleg amikor azt firtatja, hogy ő mekkora sznob... Szeretnék csak egy veszekedés és sértődés nélküli beszélgetést, de fogalmam sincs hogyan kezdjek hozzá..


2016. szept. 19. 11:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
semmi esélyed,ennek vége egyértelművé tette nem kellessz és nulla vagy.ne égesd magad tovább .
2016. szept. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem a szexuális életetek miatt a barátod egy sznob nagyarcú tuskó paraszt.rádunt.
2016. szept. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szakíts vele a saját érdekedben, mielőbb.
2016. szept. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Jézusom ugye ez csak valami vicc?! Ha nem, akkor még ma este csinálj ebből az arrogáns parasztból exet. Ne hagyd magad, ezt még olvasni is iszonyatos volt!!!


Az anyagi különbség meg hülyeség, nálunk iszonyúan nagy a különbség (1,5 milliós nettó fizum mellett, szerinted?!), mégsem beszélünk erről soha, nem érdekes.

2016. szept. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Azt élvezi, hogy téged megaláz. Kell ez neked?????
2016. szept. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez egy nyomorék,lehet hogy b*zi.
2016. szept. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
És még mindig vele vagy?? Csak sajnálni tudlak! Legyen már egy kis önbecsülésed és dobd ki a francba.
2016. szept. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én a ma reggeli dolog után otthagytam volna a francba.

Nagyképű önelégült önző tuskó.

Csak megaláz és kedve szerint használ. Nem társként tekint rád, hanem egy kellékként. Lakás, autó, nő. Egy szinten vagytok. Mind egy szükséges kelléke az életnek amit ki lehet pipálni.

2016. szept. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én annyira megalázottnak érezném magam ebben a helyzetben, hogy szóra se méltatnám. Otthagynám mint a sicc egy szó nélkül. Eszembe nem jutna megbeszélni. Ezen amúgy sincs mit.
2016. szept. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!