Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen élet vár egy szexuálisa...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen élet vár egy szexuálisan túlfűtött, kalandos nőre?

Figyelt kérdés
Két személyiség lakozik bennem. Odaadó társ és egy kalandvágyó r#ba€C. Most kapcsolatban vagyok, fontos a párom, szeretem, tökéletes társ, az ágyban minden pöpec, a szerszáma is rendben van. Nincs okom panaszra, tényleg. Amikor szingli voltam, faltam a férfiakat. Élveztem azt az életet, mert minden nap tele volt izgalommal, ingerrel, az élet pezsgő volt és kalandos, az egóm meg az egekben :)) Alapvetően egy elkényeztetett ember vagyok, szeretek mindent megkapni amit akarok (és elérhető), a magam kényelme és szórakozása, kényeztetése nekem igencsak fontos. Mert amúgy hamar elfog az unalom. Nem a párommal, az élettel kapcsolatban. A társadalommal kapcsolatban, a napi rutinnal kapcsolatban. Unom. A gyereknemzésben sem találok túl sok értelmet, a magam számára pedig egyáltalán nem. Minek? Hogy beléphessen ő is a mókuskerékbe..? Tanulja szét az agyát, hogy aztán szétdolgozhassa magát, hogy része legyen a gépezetnek és fogyásszon csak, vásároljon, aztán szüljön kölköket akik megint csak robotoljanak meg fogyasszanak. Gazdaság. Ameddig d*gtam össze-vissza addig legalább minden érdekesebb volt. Ja, olyan választ nem kérek, hogy micsoda szörnyeteg vagyok, ezek normális emberi érzések, a szex és a hódítás pedig a legerősebb boldogsághormont szabadítja fel a világon. Legalábbis nálam biztosan.

2016. szept. 20. 13:33
1 2 3
 11/25 icu75 ***** válasza:
Nem ítéllek el,én is voltam szingli és élveztem ezt ugyanúgy,ahogy te is. Mindig is túlfűtött voltam,és szerettem a kalandot,újdonságot. Ez ment nálam jópár évig,nem is akartam komoly kapcsolatot. Aztán találkoztam valakivel,akiről tudtam hogy ő a társam,a másik felem,és valami megváltozott bennem. Valamilyen szinten lenyugodtam,azt nem mondanám hogy kiégtem. A szex a mai napig elsőrangú kérdés a számomra,párom elfogadta,hogy neki úgymond ebbe több energiát kreativitást,nyitottágot kell belevinnie,(monogám kapcsolat!) Nekem persze van más ami hobbi/szenvdély az életben és céljaim is vannak. Természetesen lett gyerekünk is, és nem a mókuskeréknek szültem :-) hanem kettőnknek. Imádom a kis szuverén személyiségét,meg ahogy látja a világot(romlatlanul). Ja és persze kell valaki akire hagyhatok valamit ha el kell majd mennem..
2016. szept. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

Számomra érdekes lenne a korod, hány évesen kérdezed ezt?!

Mi pl hasonló cipőben járó 40-s pár vagyunk

Mindketten 2 végén égettük a gyertyát. Most pedig ezt tanítjuk a 3 gyerekünknek

Jó az amit leírtál, viszont nem irígyellek, mert így a gyerekek öröméből kimaradsz...

39f

2016. szept. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
25%
Elolvastam amiket itt összeírtál, hogy az egód az égben, gyereket szülni minek stb. Egy ilyen tipikus egypatronos ribi vagy, de nekem még arra se kellenél, sajnálnám rád még azt a két órát is. A hideg kiráz az ilyenektől. Sajnálom a párodat.
2016. szept. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
50%
De hogy válaszoljak is, milyen élet vár az ilyen ribikre? 35 éves korod körül lassan elfogysz, kiégsz, túl sok férfi kúrt meg de Nőnek egy se tartott. Magányos leszel gyerek nélkül, a teste lassan elszottyad, és a pasiknak se kellesz már hiszen ilyen egypatronos ribikét bármikor találni 18-20 éves kiadásban. Hát ilyen élet vár rád, sok sikert hozzá.
2016. szept. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
10: "...Ha úgy neveled, hogy ez legyen az életcélja akkor be fog lépni. Ha úgy neveled, hogy egy leendő vezető/világmegváltó legyen akkor soha nem fog mókuskerekezni." - ez mekkora b*romság...
2016. szept. 20. 20:31
 16/25 A kérdező kommentje:
60%-os: Túl sok Jose Armando-t meg Esmeraldát nézel...
2016. szept. 20. 20:33
 17/25 anonim ***** válasza:
33%
Nem tudom ezek mik. De rengeteg ilyen csajt ismerek, láttam mi lesz velük 35-40 éves korukban.
2016. szept. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
60%: oh je, mert te aztán minden pillanatukat ismered beleértve a legintimebb nemi életüket is aha..Maradjunk annyiban, hogy a sok szextől még senki sem csúnyult el. Max. alkoholtól/dohányzástól/drogtól/éjszakázástól. Maradjunk ennyiben.
2016. szept. 20. 21:15
 19/25 anonim ***** válasza:
66%
Viszont láthatóan te elhülyülni sem fogsz semmitől...ennél jobban.:D
2016. szept. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
19: az intelligenciaszintemre semmilyen rálátásod sincs, sajnálom.
2016. szept. 21. 11:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!