Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen élet vár egy szexuálisa...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen élet vár egy szexuálisan túlfűtött, kalandos nőre?

Figyelt kérdés
Két személyiség lakozik bennem. Odaadó társ és egy kalandvágyó r#ba€C. Most kapcsolatban vagyok, fontos a párom, szeretem, tökéletes társ, az ágyban minden pöpec, a szerszáma is rendben van. Nincs okom panaszra, tényleg. Amikor szingli voltam, faltam a férfiakat. Élveztem azt az életet, mert minden nap tele volt izgalommal, ingerrel, az élet pezsgő volt és kalandos, az egóm meg az egekben :)) Alapvetően egy elkényeztetett ember vagyok, szeretek mindent megkapni amit akarok (és elérhető), a magam kényelme és szórakozása, kényeztetése nekem igencsak fontos. Mert amúgy hamar elfog az unalom. Nem a párommal, az élettel kapcsolatban. A társadalommal kapcsolatban, a napi rutinnal kapcsolatban. Unom. A gyereknemzésben sem találok túl sok értelmet, a magam számára pedig egyáltalán nem. Minek? Hogy beléphessen ő is a mókuskerékbe..? Tanulja szét az agyát, hogy aztán szétdolgozhassa magát, hogy része legyen a gépezetnek és fogyásszon csak, vásároljon, aztán szüljön kölköket akik megint csak robotoljanak meg fogyasszanak. Gazdaság. Ameddig d*gtam össze-vissza addig legalább minden érdekesebb volt. Ja, olyan választ nem kérek, hogy micsoda szörnyeteg vagyok, ezek normális emberi érzések, a szex és a hódítás pedig a legerősebb boldogsághormont szabadítja fel a világon. Legalábbis nálam biztosan.

2016. szept. 20. 13:33
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
73%

Három "kérdőjeles" kérdés van:


- Milyen élet vár egy szexuálisan túlfűtött, kalandos nőre?

Sajnos feltehető, hogy magányos. Bármennyire is szeretik hangoztatni a tapasztalatlan fiúk, hogy ők ilyen partnerre vágynak, valójában csak nagyon kevesen képesek együtt élni egy folyton sárló kancával. Hamar megkopik a varázsa, ha mindig rendelkezésre áll.


- A gyereknemzésben sem találok túl sok értelmet, a magam számára pedig egyáltalán nem. Minek?

Mondjuk, ebben legalább nem vagy egyedül. A te korosztályodból szinte senki sem akar gyereket. Néhányan ugyan azt állítják, hogy akarnak, csak a szar gazdasági helyzet hátráltatja őket ebben, de ez valójában csak kibúvó. Álprobléma.


- Hogy beléphessen ő is a mókuskerékbe..?

Igen. És hogy mellette esélyt kapjon a boldogságra. Te megkaptad ezt az esélyt, de továbbadni már ciki, ugye? Nem érzed át ebben az mérhetetlen önzést? TE keresed a boldogságot, mert az NEKED megjár. Neki és az ő gyermekeinek miért kell elesni ettől?

2016. szept. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
21: Nem, ebben nincs semmiféle önzés. A Föld túl van népesedve, egyre nagyobb probléma a gyermekéhezés. Inkább az az önzés, hogy ez sokakat nem érdekel, mert csak a saját vérével törődik. A magam részéről inkább folytatok jótékonysági munkát és segítek ami tőlem telik ezeknek a gyerekeknek.
2016. szept. 24. 02:30
 23/25 anonim ***** válasza:
51%
Ismerek ilyen nőt,50 felett van de 40-nél többnek nem néz ki,túl van hàrom férjen,most épp egy 10 évvel fiatalabb pasija van,jól elvan :)
2016. nov. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Szomszédasszony, végigkefélte a balkánt... Egyedül él. A korábbi feka pasijai néha megtalálják. Alig tud megszabadulni tőlük.

Pénzért vagy lakhatásértkuncsorognak.

Ürítésre jó volt mindenkinek, de társnak soha senki nem tekintette.


A bigott katolikus és a bigott zsidó szomszédaim imádnivalóak, de ez a nő irritáló agresszív, azt hiszi, hogy mindenkinél mindent jobban tud, és mindenki a legjobb barátja. Közben pedig mindenki utálja és meg akar szabadulni tőle, mert tolerálhatatlan az egója, és hogy mindig azzal jön ő lány korában kikkel hogyan kúrt...

Senkit nem érdekel.

2018. jan. 2. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Szar dolog személyiségzavarban szenvedni....
2021. jún. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!