Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok es lányok milyen érzés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Violettamánia kérdése:

Srácok es lányok milyen érzés az anál?

Figyelt kérdés
Barátom karacsonykor idejön (Romániában lakik) és szeretné kipróbálni az anált..bevallom engem is izgat a gondolat csak félek. Utána olvastam kicsit de vegyes dolgokat írtak igy fogalmam sincs mi legyen..engedjem/ne engedjem? Elotte mit csinaljak h magyaran ne szarjak be? Mennyire ajánlatos kitágítani es hogy hogy annyira mondjuk ne fájjon? Milyen érzés? Fiúk lányok is írjatok ha volt már tapasztalatotok benne. és ha valaki csinálta és jó volt hogy?mit csináltatok előtte vagy közben? Remélem értitek.

2016. szept. 20. 17:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Pasiknak jó mert szűkebb a lyuk.. Ha oda figyel a tágításra és sok síkosítót használ akkor lehet kellemes vagy kevésbé fáj.. De nekem nem jó akármit csináltunk eddig mindig fájt..
2016. szept. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Pasiként adni nagyon jó, más mint a punci, nem jobb nem rosszabb, egyszerűen más.

ex barátnőmmel mi csináltuk sokszor, szóval tapasztalatom van benne, legfontosabb, hogy lazulj el, ő pedig legyen türelmes, használjatok síkosítót, és ha fáj, vagy neked nem jó akkor hagyjátok abba!


ha apróbb részletek is érdekelnek, írj nyugodtan, segítek ha tudok.

2016. szept. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon féltem tőle. De izgatott is az ismeretlen, így belementem. Én is utána olvastam, és ahogy követtem az inspirációkat, egyáltalán nem volt rossz, sőt, kifejezetten élveztem.

Nagyon összetett a dolog ahhoz, hogy igazán élvezzétek. Én mindig telesen kitisztítom magam előtte kb fél órával. Semmi extra nincsen benne, zuhannyal kicsi beöntés, várok pár percet, majd wc, és megint egy rendes zuhany.

Ettől kezdve semmi baleset nem lehet. Én nagyon szeretem, van, hogy én követelem, ha nagyon be vagyok indulva. Sokkal másabb az élvezet, intenzívebb, de ettől függetlenül a puncit sem hanyagoljuk.

35N

2016. szept. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Első alkalommal én személy szerint nem javaslom azt, hogy a farkával beléd hatoljon. Kezdésnek a pároddal vegyetek egy forró fürdőt (de a víz tényleg legyen olyan forró, hogy elfárassza és felhevítse a testedet). Fürdés előtt kösse be a szemed és ő mossa meg a tested. Utána karoljon fel téged, töröljön meg, majd vigyen be az ágyba. Fektessen kényelmesen hanyatt, majd olajjal masszírozza át a felhevült tested. Ez tényleg masszírozás legyen, kellő időt rászánva és ne erotikus masszázs legyen, hogy csak a puncid masszírozza. Amikor már érzi, hogy nem vagy feszült, az egyik olajos mutató- vagy középső ujját finoman csúsztassa a popsidba. Ne mozgassa, ne csináljon semmit se vele, csak tartsa ott. Te pedig próbáld meg nem megszorítani az ujját. Mellette izgathatja a csiklódat, ujjazhatja a puncid. Ha sikerül ellazultnak maradnod, akkor a popsidban lévő ujjával kezdje el masszírozni a gátat a végbél és a hüvely közt. Ne ki-be húzgálja az ujját, csak masszírozzon vele. Aztán kipróbálhatjátok, milyen, amikor ki-be húzogatja az ujját. Viszont ezt először csak lassan. A puncid és a popsid izgatásával próbáljon meg téged elélveztetni. Első alkalomra legyen elég ennyi.


A beöntést pedig csinálhatod zuhannyal vagy erre alkalmas eszközzel, hogy ne szarj be (ahogy te írtad).


Ha először csinálnál beöntést, én semmiképpen sem ajánlom a zuhanycsöves megoldást. Menj be inkább a legközelebbi gyógyszertárba és 1000 Ft-ot a saját biztonságodra szánva vegyél egy tartályos beöntőkészletet:

[link]

Van ilyen körtés is, de azzal túl sok vizet nem tudsz egyszerre bejuttatni (viszont olaj beöntéséhez nagyon jó):

[link]

Azért biztonságosabb ez első alkalommal, mert így megismerheted a tested, hogy mennyi vízzel érdemes csinálnod.


A zuhanycsöves módszerhez - mivel a nagy víznyomás kárt tehet benned - érdemes venni csőre szerelhető fejet:

[link]

És egyébként is javaslom, mert kényelmesebb. Viszont hazai szexshopokban legalább 8000 Ft-ba kerül. Ha nem akarsz ilyenért pénzt adni, akkor csavard le a zuhanyrózsát és vedd ki a zuhanyrózsa csatlakozójából a tömítést (nehogy beléd kerüljön véletlenül).


A módszer amúgy nagyban hasonló az összes eszköznél. Kellemesen meleg vizet kell magadba engedned. Vigyázz vele, mert ami a kezednek pont jó, a fenekednél iszonyatosan forró lehet! Engedd magadba a vizet addig, amíg nem érzed, hogy feszülsz. Ekkor hagyd abba, tartsd magadban a vizet és várj egy pár percet, hogy oldódni tudjon benned az "anyag". Utána a WC-n ürítsd ki magadból. Utána jöhet a következő. Addig ismételd, amíg tiszta víz nem jön belőled. Ne lepődj meg, ha egyre több vizet tudsz magadba fogadni. Zuhanyosnál mindig addig engedd magad, amíg feszülést nem érzel. Előfordulhat, hogy nem tudod az összes vizet kinyomni magadból. Éppen ezért beöntés után várj legalább egy fél órát.


Olajos beöntést kétszer érdemes végezni, legelső beöntésnek illetve utoljára. Az olajat (ami lehet pl. olívaolaj) fecskendezd magadba (pl. a fent linkelt körtés beöntővel), majd vízzel mélyre tudod juttatni. Síkosítóként is nagyon jó, mert az olaj egy része a bélfalhoz tapad és csak lassan csordogál lefelé.


Fájni egyáltalán nem fáj, sőt, még fel is izgathat.


22/L

2016. szept. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Emberek ***** válasza:

Nekem is van némi tapasztalatom az ilyennel kapcsolatban. Volt barátnőmmel mi is próbálgattuk, és hogy őszinte legyek élvezetes volt. Nyilván másabb mint a hagyományos értelemben vett szeretkezés, de szerintem, és volt barátnőm szerint is jó érzés volt.

Amire figyelj, az az, hogy amennyire lehet mosd meg magad. Az egyik fentebbi válaszoló jól leírta hogyan. A fertőzéseket talán így tudjátok a legjobban elkerülni. A síkosító létszükséglet, ezt nem lehet megúszni. A többi meg már rajtatok múlik :)

2016. szept. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!