Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Passzív srácok! Hogyan kell/le...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Passzív srácok! Hogyan kell/lehet nagyon élvezni az anális szexet? Milyen érzés, ha jól csinálják?

Figyelt kérdés

Engem nagyon izgat a gondolat, hogy belém hatolnak és nagyon élvezem, de sajnos nem így van.


Többször próbáltuk már a párommal, és mindig vagy fájt, vagy nem éreztem semmit, később meg belülről húzott (mintha a bőrt húzná vki a kezén), meg valami "bökött" az ágyékomnál, és az eléggé fájt.

Magyarul eddig sosem élveztem, mindig vártam, hogy legyen már vége, pedig tágítottunk is 2-3 ujjal, és nem olyan rövid ideig + gél.


Mit csináltam rosszul? Vagy ezt nem képes mindenki élvezni? Mert olyanokat is láttam, aki csak attól képes elélvezni, ha dugják, max kicsit rásegít. Hogyan tudják ezt megcsinálni?

Már kipróbálni sem akarom annyira, mert előre félek, hogy fáj és rossz lesz.


Hogyan tudnám megszeretni és nagyon élvezni? Mert izgatni izgat, csak eddig valahogy nem sikerült.



2016. márc. 23. 11:33
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Mármint képes valaki úgy elélvezni, hogy nem csinál semmit, csak dugják.
2016. márc. 23. 11:35
 2/17 A kérdező kommentje:
SOkan azt írják, hogy a prosztatát kell ingerelni. De hogy? én nem éreztem semmi ilyesmit, fel sem állt közben :(
2016. márc. 23. 11:36
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem tudom hogy te miért nem élvezed, de én azt is imádom, ha masszírozza, pl krémmel, megujjaz. Már attól el tudok menni.

A dugásnál nem csinálunk semmit csak megdug, szoktam magamnak kiverni de néha még azt sem, jön magától.

2016. márc. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

De hogyan lehetséges?

Úgy akarnám élvezni, hogy nem is verem, de elmegyek tőle.

De még fel sem áll közben...:(

2016. márc. 23. 11:44
 5/17 A kérdező kommentje:
És mi szúrhat az ágyékomnál ha teljesen bennem van? vagy még előtte...
2016. márc. 23. 11:46
 6/17 anonim ***** válasza:
87%

Lányként írhatok? Mindegy már írok. :D


Én már csináltam meg pasit felcsatolhatóval. És volt amikor neki sem állt, de elélvezett. Ez olyan mint a nőknél a csikló és a hüvelyi és anális orgazmus. Más. Lehet nem vagy képes elélvezni popsiban, de attól még élvezheted. Én nem tudok elélvezni ha csak a csiklómat izgatják, csikló plusz hüvely/popsi úgy igen.


Egy ötlet: mi lenne ha felállítanátok és utána kezdené el csinálni a partnered a popsidban? közben te vered magadnak? Egy próbát megér, de lehet te nem tudsz elélvezni.

2016. márc. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Ez így volt. állt. aztán mikor behatolt, vagy ujjazott, lelankadt, de nem tudom miért.
2016. márc. 23. 11:58
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Az előző lány vagyok. Tapasztalt lány. :)


Talán mert mást ingerel. Az nem baj. Attól el tudsz élvezni, ne érdekeljen és ne frusztráljon, hogy nem áll. Nőként kicsit nehezebb elmagyarázni, de nekem sem duzzad a csiklóm ha punciban szexelek. De élvezem. Másképp fogsz elmenni, nem tudom hány pasival voltál és milyen volt, hányszor. Lehet a partner nem volt megfelelő. 100% hogy passzív vagy?

2016. márc. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Inkább uni, izgat mindkét szerep.
2016. márc. 23. 12:09
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
És úgy elmész ha te vagy az aktív?
2016. márc. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!