Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » El lehet engedni magunkat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El lehet engedni magunkat szeretkezés közben teljes egészében?

Figyelt kérdés
Van olyan együttlét ami olyan mint az álmainkban ? Nekem sajnos nem volt a valóságban olyan érzés , mint az álmaimban, vagy a gondolataimban. Vannak még rajtam kívül mások is így ?
2016. szept. 20. 21:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Minden az agyban dől el. Itt rontja el a legtöbb ember sajnos... Jót szeretkezni csak igazán felszabadultan lehet. 39f
2016. szept. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem olyan az együttlét, mint az álmaimban. Viszont senki se gondolat olvasó, így nem tudjuk mire vágysz. Ezért fontos a partnerrel a kommunikáció.
2016. szept. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nekem az a gond hogy nem igazán tudom elengedni magam miközben együtt vagyok valakivel, még akkor sem ha közben kívánom . Nem tudok "kikapcsolni" fejben.
2016. szept. 20. 21:31
 4/10 RRR ***** válasza:

mit szégyellsz magadon?


na azt nem kellene

2016. szept. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Lehet a párom is ilyen mert napi rutin dolgokról beszél szex közben. Engem nagyon idegesít, mert olyan mintha fél vállról venné a szeretkezést. 1es voltam...
2016. szept. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Van azért egy pár dolog amivel nem vagyok megelégede a testemen, de úgy érzem nem emiatt van ez a probléma. Nem élem át azt az erős vágyat amit álmaimban. Nincs az a tiszta ösztönös kívánás ami teljesen elönt.
2016. szept. 20. 21:48
 7/10 anonim ***** válasza:
Eljön majd az a Valaki, akinél menni fog és el tudod magad engedni majd! :)
2016. szept. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
63%
Mert nem a megfelelő férfival szexelsz, kinek termékeny magja elönti nedves öledet.
2016. szept. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
77%
Nem gyereket akar, hanem egy álomszeretkezésre vágyik! :D
2016. szept. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Gondolom utolsó, nem találták még fel a fogamzásgátlót. :D

És stílusosan: "Én nem szeretkezek, én b-aszok, keményen." :D

2016. szept. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!