Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátom régebben annak a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom régebben annak a csajnak vette el a szüzességét akit gyűlölök. Elment a kedvem vele a szextől. Hogy gondoljak másra?

Figyelt kérdés

Épp a szexet tervezgetjük. Nekem ő lesz az első és ma beszélgettünk erről mikor mondja h ennek a csajnak is ő vette el a szüzességét. Azóta ez van előttem, és elment a kedvem az egésztől.

18L


2016. szept. 20. 22:32
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Azt a lányt régebben ismerem mint a barátom, olyanok miatt meg nem gyűlölök senkit mert jobb csaj mint én. De nem is írtam ilyet ide.. A barátomon nem kértem számon semmit. Ő mesélte el nekem tegnap, és nem gondolom hogy gyűlölnie kéne a csajt.

Nem tudom miért vádaskodsz itt de te sem vagy különb mint az általad említett 32%-os válaszoló! ;)

2016. szept. 22. 00:29
 12/16 A kérdező kommentje:
Te egy igazi rosszindulatú másoknak ártani akaró beteg ember vagy :)
2016. szept. 22. 11:03
 13/16 anonim ***** válasza:

#12: A kérdésre válaszolj, mert unalmasak az olyan barmok akik veszekedni járnak a kérdések alá.

Tanulj meg írni ha már mindenáron okoskodni akarsz. Ez mit jelent?

"Ugyan mi miatt gyűlölnék mást te 18 éves pi*a?" Te miért gyűlölnél mást? Mi van?

Mi alapján pi*ához le másokat?

Ez a szó is mit jelent? :"keretinenél"


Javaslom a helyesírási szótár használatát! A kommentedet jelentettem, a való életben gondolom a kisebbséghez tartozol és egy nagy nulla vagy :) buta meg mindenképpen!

2016. szept. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
p*názol
2016. szept. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
nem vagyok tini. De látom ismét megérkeztél a közmunkából ide osztani az észt! :)
2016. szept. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
77%
Gyerek vagy a szexhez inkább még várj míg felnősz.
2016. szept. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!