Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lassan 30 éves tesze tosza...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan 30 éves tesze tosza félénk szűz férfiként valóban nem két lánnyal kéne kezdeni?

Figyelt kérdés

Egy irodában ülök két csinos lánnyal. Sokat beszélgetünk néha a szexről is. Én olyan kis kétbalkezes szemüveges tesze tosza okostojás vagyok.

Azt vettem észre hogy a két lányt ez izgatja. Mikor megtudták hogy még szűz vagyok teljesen lázba jöttek és megkérdezték nincs egy kedvem feljönni hozzájuk .....nem hiszem hogy szűz férfiként jó ötlet lenne ez kezdésnek ezért mondtam nekik hogy ezen még gondolkodok.


2016. szept. 25. 10:23
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Nehogy gondolkodj. Indulj MOST! N
2016. szept. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Igyál kis alkoholt, ne sokat csak amennyi ellazít.. aztán csak hagyd magad ;) :D
2016. szept. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Látod-látod kiskomám, mindig mondtam az ilyen fazonoknak, hogy egyszer eljön a te napod is. És tényleg eljött nálad is. Gumit a fütyire és irány a szex!
2016. szept. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Lány vagyok. De még én is azt mondom menj csapj bele a lecsóba. Mert ilyen alkalmad nem lesz hogy 2 nővel legyél 3-asban ráadásul Úgy hogy a nő ajánlja fel hogy menj fel. 22 L
2016. szept. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz, majd én megyek.
2016. szept. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
39%
Csak szívatnak. 30 éves szűz férfi egy nőnek sem kell.
2016. szept. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
ez vagy kamu te talaltad ki, vagy csak meg akarnak szivatni, 30 eves szuzeket a lanyok kinevetik baleknak nezik, meg a noknek ferfi kell nem egy ilyen toketlen, ezek nagyon meg fognak teged valahogy szivatni de azert menj fel hatha nem lesz igazam, ha meg megis megszivatnak legalabb megprobaltad
2016. szept. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Na pontosan ettől is félek hogy csak szórakoznak....jobb ha inkább nem megyek....
2016. szept. 25. 13:02
 19/25 anonim ***** válasza:
De-de-de ,menj.
2016. szept. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

A legtöbb, amit veszthetsz, az a szűzességed. Ráadásul nagyon szerencsés módon. Ha félsz, hogy hamar elmész, előtte ránts rá.

Hajrá!

2016. szept. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!