Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Aki már nem szűz annak tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki már nem szűz annak tényleg nem szabad és szégyen fehér menyasszonyi ruhában férjhez menni? Es annak akik mar egyutt elnek, valoban szegyen?

Figyelt kérdés
Baratnom ferjhez megy szombaton, sok rokonatol azt hallom hogy minek kell mar eskuvo mikor egyutt elnek (ugyanugy megy majd a fiu lanyt kikerni stb) meg h szegyen igy ferjhez menni.

2016. aug. 11. 21:41
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
84%

Hány éves vagy és hol élsz?

Igencsak elmaradott környéken élhetsz,nem sértésnek szántam.

Nem szégyen az,ha együtt élnek ,megismerik egyymást. És csak utána döntenek úgy,hogy összeházasodnak.

Kiismerik egymást, ha az ágyban is összeillenek,akkor bátran összeköthetik az életüket egymással. Így lenne a normális.

A 21.században így megy ez.

2016. aug. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 Gotland ***** válasza:
31%
This is Baaaaaaalkán. 2016.
2016. aug. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
93%

Ha ezt "nem lenne szabad", vagy szégyen lenne, már bedőlt volna a mennyasszonyi-ruha ipar :D

Mivel már régóta nem veszik ezeket a dolgokat komolyan (nyilván van, ahol igen, én most speciel általánosságban gondolkodom), mindenkinek szíve-joga eldönteni, milyen ruhában, mennyi idő után és milyen életkörülményekkel házasodik.

Aki szerint meg "szégyen" így férjhez menni, az menjen, foglalkozzon a saját dolgával, nem muszáj ingyen bezabálni a szégyenlagzin.

2016. aug. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
24 eves vagyok, nem vagyok maradi nyugi. Csak nekem fura volt hogy nagyon sokan ezt mondjak, 40koruli rokonok is.
2016. aug. 11. 21:51
 5/26 A kérdező kommentje:
En is arra gondoltam hogy csak rosszindulatbol mondhatjak mert hogy a pár sajat maga kereste meg az arat a lagzinak,keves szuloi tamogatassal mindent ok fizetnek. Erre is kaptak megjegyzest hogy ugysem jon vissza, nem normalisak h erre koltik a penzt stb stb...
2016. aug. 11. 21:53
 6/26 Gotland ***** válasza:
84%
A magyar társadalom fásult és begyepesedett.
2016. aug. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
69%

"Ha ezt "nem lenne szabad", vagy szégyen lenne, már bedőlt volna a mennyasszonyi-ruha ipar :D "


Dehogy dőlt volna be, akkor árulnának másmilyen színű ruhákat. :)


A kérdező barátnőjét és a leendő férjét pedig őszintén sajnálom a rosszmájú, irigy rokonok miatt.

2016. aug. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
En nagyon szeretem oket egyebkent semmi baj nincs veluk es nagyon varom mar a lagzijukat is :) csak elszomorito hogy mindig meselte h na kepzeld ez meg az ezt mondta, kozben en is hallottam par rokonatol. Nekem még csak volegenyem van, de en sem vagyok mar szűz, jovore takan lesz lagzi,keves vendeggel. Akkor biztos en is varhatom majd a beszolasokat foleg h a rokonsag haromnegyedet nem hivom meg mert kb 12főst tervezunk csak.
2016. aug. 11. 22:49
 9/26 anonim ***** válasza:
77%

Nekem hál' Istennek ezt nem hozták fel, de azért arra beszóltak, hogy "fordítva ültük meg a lovat", azaz összeköltöztünk, még azelőtt bemutattam otthon, hogy megkérte volna a kezem (wtf?!), meg ilyenek, tehát némely rokonom szerint rossz a sorrend. Szerintem meg nem teljesen épelméjű, aki előzetes együttélés nélkül házasodik össze valakivel. Gyakorlatilag nem is ismeri akkor, és mégis összeköti az életét vele, elkötelezi magát kb haláláig. Na jó, nem a "nem teljesen épelméjű" a legmegfelelőbb szó rá, de mindenesetre nem tartom felelős döntésnek.

Bár szerintem a mondott rokonok (akik egyébként még azt is nehezményezik, hogy a kedvesem nem kérte el a használati jogom apámtól) határozottan helytelenítik a szüzességem elvesztésének nyilvánvaló tényét (két éve élünk együtt, azért nem hülye egyikük sem), legalább ezért nem szóltak be. Amikor 18 évesen bemutattam otthon az első fiúmat, akkor mondták, hogy egy lánynak ilyen fiatalon ilyesmiket nem kéne csinálni (ismét: wtf?!), de szerencsére ezen már túlléptek, és most furcsa ellentmondásként az esküvő előtt már a babakérdéssel kezdenek zaklatni. Most vagyok 23 éves.


Szerintem nem nyerhetünk :D Én egyszerűen csak telibe... a kérdést, gondoljanak amit akarnak, én boldog vagyok :)

2016. aug. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
84%
Igen nagy szégyen, most már az összes menyasszony egy kur.va Nem szabadna senkinek fehér ruhát felvenni. Fúj.....Undorító. Viccet féretéve hogy lehet a mai világban valaki ennyire begyöpösödött ....édes istenem...Szerinted ki megy ma már szűzen férjhez?
2016. aug. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!