Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Aszexuális a barátnőm?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aszexuális a barátnőm?

Figyelt kérdés
8 hónapja vagyunk együtt és alig szexelünk,és még egyszer se esett nekem hogy megkivànt.Mindig én próbàlok kezdeményezni és sokszor azt érzem hogy ez teher szàmàra ha bele megy is havonta egyszer vagy kétszer, csak azt is azért hogy hagyjam békén.Nem szoktunk veszekedni,àpolt vagyok,megpróbàlok neki megadni mindent amit tudok,elmenni étterembe,ruha stb.Kipróbàltam elég sok mindent hogy jó legyen neki.Nyelvel,újjal,többféle póz,masszàzs stb.De mindig azt látom rajta miközben csinàlom hogy elkalandozik és mintha nem is izgatnà hogy mondjuk nyalom.Próbàltam leinformàlni az exét,és azt hallottam vissza hogy vele is ilyen volt.Mit csinàljak?Ő 22 én 27.És lassan kezdek megőrülni.

#barátnő #Aszexuàlis
2016. szept. 27. 11:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Cseréljünk csajt. Az enyém folyton kefélne,de nekem elég volna havi 1-2 dugás.
2016. szept. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ohh te 1-es nem tudod mit kivànsz :D
2016. szept. 27. 12:03
 3/14 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod megbeszélni vele akkor még most cseréld le. Hosszú távon nem fog működni. (N)
2016. szept. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
cseréld le.. nem éri meg elpazarolni az idődet boldogtalan kalcsolatra
2016. szept. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Próbàltam vele megbeszélni,akkor egyből azt mondta hogy vàltozni fog,de nem.Próbàltam a lelki okaira is ràjönni de mindig mást mondott.Ebből gondoltam hogy lehet csak egyszerűen aszexuàlis.Csak nem tudom hogy az elmúlhat e màrmint hogy nőhet e az étvàgyat.Pedig aranyos és úgy érzem szeret...de ha szakitok vele olyan mintha cserben hagynàm.
2016. szept. 27. 12:21
 6/14 anonim ***** válasza:

"cseréld le"

Mintha csak egy cipőről beszélnénk.

Szerintem a lelki okait keresgéljétek. Szerencsére ezeket lehet javítani, de szerintem lelkileg kell megközelíteni és lehet,hogy nem 1-2hónap alatt oldjátok meg.

2016. szept. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
ezen nincs mit megbeszélni. Ha a bimbózó kapcsolat hajnalán, a friss szerelem tüzétől égve sincs rá igénye, akkor ne számíts semmi jóra a jövőben.
2016. szept. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én se mászok rá a pasim rá, 5 év alatt ha 2x volt rá példa, akkor sokat mondok. Kb minden nap szerelmünk, nekem jó így, de neki több kéne. Na én meg ezzel nem tudom, hogy mit kezdjek. Idő és energia nincs többre, meg ha kedv lenne is néha..
2016. szept. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"megpróbàlok neki megadni mindent amit tudok,elmenni étterembe,ruha stb.Kipróbàltam elég sok mindent hogy jó legyen neki."


Na itt a baj.

2016. szept. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Amúgy orgazmusa van szex közben?
2016. szept. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!