Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Aszexuális a barátnőm?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aszexuális a barátnőm?

Figyelt kérdés
8 hónapja vagyunk együtt és alig szexelünk,és még egyszer se esett nekem hogy megkivànt.Mindig én próbàlok kezdeményezni és sokszor azt érzem hogy ez teher szàmàra ha bele megy is havonta egyszer vagy kétszer, csak azt is azért hogy hagyjam békén.Nem szoktunk veszekedni,àpolt vagyok,megpróbàlok neki megadni mindent amit tudok,elmenni étterembe,ruha stb.Kipróbàltam elég sok mindent hogy jó legyen neki.Nyelvel,újjal,többféle póz,masszàzs stb.De mindig azt látom rajta miközben csinàlom hogy elkalandozik és mintha nem is izgatnà hogy mondjuk nyalom.Próbàltam leinformàlni az exét,és azt hallottam vissza hogy vele is ilyen volt.Mit csinàljak?Ő 22 én 27.És lassan kezdek megőrülni.

#barátnő #Aszexuàlis
2016. szept. 27. 11:49
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
9-es Hogy érted? 10-es.Nincs,bàr el akarta hitetni de azért azt lehet làtni.Épp ezért próbáltam több mindent figyelve a reakcióit de semmi...olyan mintha nem is csinàlnék semmit.Tényleg nem értem.
2016. szept. 27. 14:48
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
gondoltam, hogy nincs. Figyelj, szerintem itt elég kemény lelki okok vannak a háttérben, az is lehet, hogy kislányként molesztálták/megerőszakolták (mielőtt még bárki ismeretlenül oltani kezdi a csajt). Erről próbálj meg kérdezősködni. Gondolom akkor a szexről sem tudtok nyíltan, tabuk nélkül beszélgetni... sokszor nehéz megnyitni az ilyen traumán átesett nőket.
2016. szept. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

#11

Kinyalod a s*gét, körbeugrálod, nincs rákényszeritve, hogy tegyen os a kapcsolatért Holott ez már az ő feladata lenne mert a te küldetésed ott ért véget amikor először megdugtad.

Az a lényeg, hogy a viselkedésed nem vonzó a számára. Ezért nem akar dugni. Szó nincs itt lelki bajokról.

2016. szept. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem kérdezted, esetleg szokott maszturbálni? Vannak nők, akik sosem tudnak eljutni a csúcsra, maszti során sem, így nem lelkendeznek annyira a szexért. Bár szerintem az orgazmushoz vezető út is lehet élvezetes...
2016. okt. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!