Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kérnék tanácsot Fiat Stilo...

Kérnék tanácsot Fiat Stilo autó vásárlással kapcsolatban? Milyet érdemes, illetve nem érdemes venni? Fiat Puntókhoz képest mire számíthat az ember? Köszönöm előre is.

Figyelt kérdés

2015. júl. 19. 15:39
 1/3 anonim ***** válasza:
64%
Nekem az őskorban volt egyszer olasz autóm. (Uno.) És noha szerencsésnek mondhattam magam, hisz mindig hazavitt, és otthon nyögte be az unalmast, akkor megfogadtam, hogy az életbe többet nem veszek Fiatot. Kívülről ismertem már minden porcikáját, mire eladtam. (Később Astrám volt, de esküszöm, évekig fogalmam se volt róla, hogy pl milyen gyertya van benne.)
2015. júl. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

1.2, 1.4, 1.9

Én úgy hallottam, ezekkel a motortípussal szerelt Stilo-kat érdemes megvenni. Amúgy nekem 1.2-es van.

2015. júl. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
1.9, nekem ez van, 400 000 km felett jár, nincs gond vele
2015. júl. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!